Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7218
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Działa kino niszowe w budynku dworca

Środa, 15 lutego 2012, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: Petr
Z okazji walentynek w kinie uruchomionym wczoraj w klubie muzycznym Orient Express w dawnym budynku dworca PKP w Jeleniej Górze odbyła się pierwsza projekcja filmowa. – Na święto zakochanych zaserwowaliśmy naszym klientom „Bonie & Clyde”. Cóż, pierwsze koty za płoty – mówi Marcin Kaźmieruk, kinooperator.

O tym, że w Orient Expressie w Jeleniej Górze ruszy kino podobne do małych, niszowych kin, które od lat funkcjonują ciesząc się wielką popularnością w pubach i klubach w największych miastach w Polsce, pisaliśmy już wcześniej na łamach Jelonki.com. Zgodnie z zapowiedzią – pierwsza projekcja w dawnym budynku dworca PKP odbyła się wczoraj, tj. 14 lutego z okazji walentynek.

– Na pierwszy ogień „Bonie & Clyde”. Najpierw krótka prezentacja bohaterów, potem seans i krótka dyskusja na zakończenie. Jak było? Cóż, pierwsze koty za płoty. Przyszło kilkanaście osób, teraz czekamy, że będzie ich więcej – mówił nam Marcin Kaźmieruk.

Kolejna projekcja w kinie Orient Express odbędzie się w środę za dwa tygodnie. Jaki film będzie można obejrzeć przy lampce wina, kuflu piwa, kawie, ciastku i innych przekąskach? – Morderstwo w Orient Expressie. Później będziemy puszczali to co zażyczą sobie kinomaniacy. Piszcie do nas, postaramy się sprostać waszym oczekiwaniom – dodaje M. Kaźmieruk. Więcej informacji: blog.orientexpress.jgora.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group