Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 5929
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dyskutowali o efektywnym biznesie. W hotelu Mercure

Środa, 1 lutego 2012, 9:49
Aktualizacja: Czwartek, 6 sierpnia 2020, 4:26
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Dyskutowali o efektywnym biznesie. W hotelu Mercure
Fot. Petr
Jak zmienić firmę w innowacyjne przedsiębiorstwo? Które formy dotacji unijnych wybrać, aby poprawić efektywność własnego biznesu? Jak skutecznie zarządzać ryzykiem i tworzyć strategię działania firmy? O tym rozmawiali wczoraj uczestnicy dyskusji w hotelu Mercure w Jeleniej Górze.

Wczorajsza dyskusja w hotelu Mercure w Jeleniej Górze odbyła się w ramach cyklu Akademia Przedsiębiorcy, współorganizowanego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i Kredyt Bank. Prócz zainteresowanych tematyką praktycznych metod budowania wartości przedsiębiorstw, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy i podnoszenia konkurencyjności własnego biznesu w spotkaniu uczestniczyli partnerzy akademii – przedstawiciele T-Mobile, Krajowego Rejestru Długów, Brian Tracy International oraz Kuke.

– Spotkanie uznaję za bardzo udane. Dlaczego? Bowiem było ono doskonałą okazją zarówno do spotkania się z innymi przedsiębiorcami, jak i wspólnej wymiany doświadczeń czy refleksji na przyszłość – mówił nam Jan Mikita, jeden z uczestników. – Moim zdaniem, dyskusje tego typu są bardzo potrzebne zwłaszcza w dobie kryzysu finansowego. Jak pomóc małym firmom przetrwać w trudnych czasach? Jak walczyć na rynku z konkurencją? To dzisiaj zagadnienia naprawdę istotne – podsumował Łukasz Trześniewski, inny dyskutant.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group