Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 1937
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dyskutowali o efektywnym biznesie. W hotelu Mercure

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 1 lutego 2012, 9:49
Aktualizacja: Czwartek, 6 sierpnia 2020, 4:26
Autor: Petr
Fot. Petr
Jak zmienić firmę w innowacyjne przedsiębiorstwo? Które formy dotacji unijnych wybrać, aby poprawić efektywność własnego biznesu? Jak skutecznie zarządzać ryzykiem i tworzyć strategię działania firmy? O tym rozmawiali wczoraj uczestnicy dyskusji w hotelu Mercure w Jeleniej Górze.

Wczorajsza dyskusja w hotelu Mercure w Jeleniej Górze odbyła się w ramach cyklu Akademia Przedsiębiorcy, współorganizowanego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i Kredyt Bank. Prócz zainteresowanych tematyką praktycznych metod budowania wartości przedsiębiorstw, skutecznego zarządzania ryzykiem, tworzenia strategii firmy i podnoszenia konkurencyjności własnego biznesu w spotkaniu uczestniczyli partnerzy akademii – przedstawiciele T-Mobile, Krajowego Rejestru Długów, Brian Tracy International oraz Kuke.

– Spotkanie uznaję za bardzo udane. Dlaczego? Bowiem było ono doskonałą okazją zarówno do spotkania się z innymi przedsiębiorcami, jak i wspólnej wymiany doświadczeń czy refleksji na przyszłość – mówił nam Jan Mikita, jeden z uczestników. – Moim zdaniem, dyskusje tego typu są bardzo potrzebne zwłaszcza w dobie kryzysu finansowego. Jak pomóc małym firmom przetrwać w trudnych czasach? Jak walczyć na rynku z konkurencją? To dzisiaj zagadnienia naprawdę istotne – podsumował Łukasz Trześniewski, inny dyskutant.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz

~rot 1-02-2012 10:14
Znam takich nowoczesnych przedsiębiorców w Jeleniej Górze, co mienią się filantropami, afirmują w okrągłych stowarzyszeniach by dostać się do władzy lub wygrać roboty dla gmin bez przetargów, płacą pieniądze za fikcyjne zatrudnienie malkontentów/rewolucjonistów i otrzymują zniżki podatków od nieruchomości, szukają obcych pieniędzy u biednych rękoma sądów dla obłudnego CV, otrzymują wcześniej od tych biednych wsparcie medialne, a potem się okazuje, że sami są oszustami, hochsztaplerami, zamiataczami przestępstw i naciągaczami urzędów skarbowych. Olewają biednych, a szukają pomocy w telewizji publicznej, bo ich firmy - co wyszło na to - były firmy kogucik...
~hhh 1-02-2012 10:34
debatowali o biznesie ale kaca maja chyba nie innowacyjnego???
~wróżka@WP 1-02-2012 11:08
Jak zwykle naiwnych nie brakuje w każdej społeczności. Prywatna inicjatywa płaci najwyższe podatki na urzędniczych darmozjadów co wymyslaja kolejne ni realne prawo
~tekla 1-02-2012 11:29
A o efektywym biznesie w Jeleniej Górze przedstawiła w niedzielę TV Polsat w programie "Państwo w państwie", dzisiaj jest powtórka na Polsat 2 o godz.14 , 55 - warto się dowiedzieć jak inowacyjne firmy niszczczone są przez watachy urzędasów i za to nie odpowiadaja przed sądem.Cuda w tym mieście się dzieją ,przemysł i zatrudnienie z...ło, oprócz rozkwitu urzędsaów wszelkiej specjalizacji.
~socjalista 1-02-2012 12:00
tekla > i wszech obecnego kleru .to je biznes.
~socjalista 1-02-2012 13:48
Starsi ,pamiętacie lata 50 jak po wsiach jeździli prelegenci od ekonomiki realnego socjalizmu ,tak samo wanzolili 3po3. Chcąc coś robić musi być wolność,a za panowania PO tego się nie doczekamy.
~ 1-02-2012 14:24
Socjalisto, nie powołuj się na wiedzę starszych z lat 50-tych, gdyz jest to porównanie nie adekwatne. W minionym okresie były inne uwarunkowania geopolityczne oraz rzeczywistość zgotowana polakom nie z ich woli, lecz wielkich mocarstw, które wygrały wojnę. Polacy tylko przystosowali się do nowych warunków, starając się zachować swoją tożsamość oraz żyć - w miarę -godnie. Antyreklama PO w Twoim wydaniu jest żałosna. Póki co uporządkuj sprawy w swoim własnym ugrupowaniu /SLD/. Przestań myśleć o przejęciu wladzy. Skup najpierw uwagę co Twoja partia może zrobić dla Kotliny Jeleniogórskiej i jej mieszkańców. DOLNOŚLAZAK
~ 1-02-2012 15:02
Kredyt Bank i "Puls Biznesu"swoim działaniem odbierają chleb Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Z ta tylko róznicą, że KB i "PB" czyni to za pieniądze przez siebie wypracowane w celach reklamowych, natomiast KARR za kasę samorządową - nie wiadomo w jakim celu. DOLNOŚLAZAK.
~ 1-02-2012 16:31
A mnie się wydaje ,że te imprezy maja coś wspólnego z imprezami z lat 50 tych. Jeżdżą tak samo nawiedzeni jak wtedy, tylko wtedy nie było gratyfikacji a teraz są i to chyba wysokie. Stach
~socjalista 1-02-2012 20:21
Dolnoślązaku> metody są takie same ,a może sie poczułeś urażony wspomnieniami ,z SLD nie mam nic wspólnego ,pudło.
~Noel 1-02-2012 21:22
I tak nic z tego dobrego nie wynikło ! Takie tam "pierdenczenie na antenie". Skróciła się chociaż o 1-ą pozycję "droga przez mękę urzędniczą " ? NIE ! Będzie można większość spraw załatwić w 1-ym okienku urzędnika ? NIE ! itd., itp.
~ 1-02-2012 23:47
ad.~socjalista. Nie obrażam się i nie czuję sie urażony. Stwierdzenie, że "metody są takie same" utwierdzają mnie w przekonaniu że te metody znasz z atopsji. Zatem musisz być bardzo, bardzo wiekowym zgredem, który w latach 50-tych doświadczył małe co nieco. Cieszy jedynie fakt, że jako socjalista nie masz nic współnego z dzisiejszym SLD. Dzieki temu kompromitujesz się na własny użytek. DOLNOŚLĄZAK.
~ 2-02-2012 9:00
"Państwo w państwie" opisane jest w pierwszym poście. Państwo w państwie - to właśnie pseudo wolontariusze, pseudo biznesmeni, koteria i kumoterstwo żerujące na biedzie, znajomościach i układach. To korupcja, wtyki we władzach i wykorzystanie pieniądza, kulawego prawa... Najgłośniej krzyczą "łapać złodziaja" sami złodzieja...
~Randka 2-02-2012 12:12
Co za bzdury wypisują jacyś nawiedzeni - wypowiadają sie o firmach kogucikach ,że chcą do władzy ,nie płacą podtkow,nie zajmują się biednymi itd. autorzy tych takstów chyba sami nic nie znaczą ,bo zatrudnienie jednej czy 10 osób to jest już sukces a jak jeszcze firma odprowadza po 50 tys. podatków dochodowych to jest już cudo ktore należy chełpić. Gorzej jest jak te podatki skonsumuje urząd i urzędnik na swoje utrzymanie zamiast przeznaczyć je pilniejsze cele chociażby pomoc w uruchomieniu produkcji i zlikwidowaniu bezrobocia.Dlatego zawistny - rot- cie puknij sie w ten pusty łeb jak nie znasz zasad działania nowoczesnych firm i nie pomawiaj ludzi uczciwych bo nie wszyscy są Twojej maści hochsztaplerami , wyeksportuj swój wyrób za granicę i nie narzekaj na swój los .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group