Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 6431
Zalogowanych: 41
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Dwa pożary sadzy w Kowarach

Wtorek, 27 marca 2018, 11:51
Aktualizacja: 11:53
Autor: WAC
Do dwóch pożarów sadzy w przewodach kominowych doszło wczoraj (26.03) w Kowarach. Pierwszy miał miejsce w budynku przy ul. Łomnickiej. Zgłoszenie o jego wybuchu strażacy otrzymali tuż po godzinie 12.00. W trwającym nieco ponad godzinę gaszeniu palącej się sadzy brały udział trzy zastępy strażaków.

W drugim przypadku, w domu przy ul. Szkolnej, sadza zapaliła się około godziny 18.40. Z mieszkania, w którym wybuchł pożar, musiano ewakuować na czas akcji cztery osoby, w tym troje dzieci. Gaszenie ognia trwało około półtorej godziny.

W trakcie działań strażacy sprawdzali też zagrożenie w innych pomieszczeniach budynku i w jednym z sąsiednich mieszkań znaleźli starszą kobietę, która straciła przytomność po urazie głowy. Zdarzenie to nie miało związku z pożarem. Ratownicy po udzieleniu kobiecie pomocy przedmedycznej przekazali ją zespołowi pogotowia ratunkowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
670
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
13%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
32%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
50%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Dlaczego Właściwie Izrael walczy z Palestyną?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Inne wydarzenia
Odkryli karty. Tak wygląda cała trasa
 
Aktualności
Dworzec w Miłkowie znów żyje
 
Aktualności
Święto Rodzin Zastępczych na Wzgórzu Kościuszki
 
Aktualności
Pokolenia razem na szkolnym jubileuszu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group