Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 7269
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Duży sukces małych tancerzy z Jeleniej Góry

Wtorek, 24 maja 2016, 10:32
Aktualizacja: 10:42
Autor: Jel
Jelenia Góra: Duży sukces małych tancerzy z Jeleniej Góry
Fot. Archiwum Szkoły
W sobotę (21.05) odbyły się w Kluczborku I Taneczne Mistrzostwa Polski Przedszkolaków. Wzięło w nich udział 22 małych tancerzy z jeleniogórskiej Szkoły No Name Dance Studio. Efekt to III miejsce i wyróżnienie.

Po otrzymaniu zaproszenia na turniej, Szkoła Tańca Nowoczesnego No Name Dance Studio rozpoczęła przygotowania. Najmłodsi tancerze w wieku 4-6 lat uczyli się swojego układu przez trzy miesiące. Na turniej pojechały aż dwie grupy. Pierwszą prowadzi właścicielka szkoły Marcelina Leśniak, natomiast drugą grupę przygotowała Joanna Karnia.

Rodzice obu grup bardzo zaangażowali się w przygotowania. Sami zrobili pompony, jedna z mam ufundowała baner z napisem "Tańczę HIP HOP Jelenia Góra".

Organizatorem mistrzostw było Stowarzyszenie Rozwoju i Wspierania Osób Uzdolnionych Artystycznie " Talent" w Kluczborku. Imprezę poprowadziła Iwona Pavliwic, znana z jury programu "Taniec z
Gwiazdami".

Na małych tancerzy czekała wspaniała atmosfera i wielka życzliwość organizatorów. Każde dziecko bez względu na to, czy zdobyło jakieś miejsce otrzymało dyplom i medal. Grupy zwycięskie wróciły z pucharami.

- Mamy nadzieję, że te mistrzostwa Polski zapiszą się w tanecznej historii naszych tancerzy. Otrzymaliśmy już kolejne zaproszenie – mówi właścicielka No Name Dance Studio Marcelina Leśniak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group