Czwartek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 8335
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Duże zainteresowanie pandemią cenzury

Wtorek, 23 listopada 2021, 8:54
Aktualizacja: 8:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Duże zainteresowanie pandemią cenzury
Fot. Przemek Kaczałko
W Hotelu Mercure w Jeleniej Górze odbyło się spotkanie z Grzegorzem Płaczkiem i Piotrem Szlachtowiczem, którzy sprzeciwiają się cenzurze w kwestiach dotyczących pandemii covid-19. Zainteresowanie było bardzo duże - nie wszyscy zmieścili się w sali, gdzie odbywało się spotkanie.

Autorzy książek "To się samo komentuje" i "Pandemia cenzury" opowiadali o absurdach działań rządu i niekonstytucyjnych obostrzeniach. Grzegorz Płaczek opowiadał o tym, jak w ramach dostępu do informacji publicznej uzyskuje dane dotyczące pandemii, które na co dzień nie przebijają się w mainstreamowych mediach.

Pytam ministerstwo zdrowia czy posiadają dane, że osoba zaszczepiona nie zakaża kolejnych osób - odpowiadają, że takich danych nie mają. Informują mnie również, że nie wiedzą kto jest dłużej chroniony - ten co się szczepił, czy ten co przeszedł chorobę bezobjawowo. Zdarza się, że dwóch różnych pracowników w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów różnie odpowiada na to samo pytanie - mówił G. Płaczek. - Musimy coś zrobić... Kolejne pisma, książki - niewiele w kraju zmienią. Spotykam się z posłami od lewa do prawa i szukam pomocy, żeby zatrzymać to szaleństwo - kontynuował autor książki "To się samo komentuje", w której przedstawia swoje zapytania i odpowiedzi ministerstwa zdrowia i innych przedstawicieli rządu.

Mężczyźni założyli fundację, która pomaga osobom poszkodowanym, a zgłasza się wiele osób, które nie przyjmują mandatów za brak maseczki, czy spotykają się z próbą wymuszenia szczepienia przez pracodawców. Była też mowa o leczeniu amantadyną i innych sposobach walki z wirusem. Podczas spotkania nie zabrakło pytań z sali i próśb o pomoc.

Całe spotkanie można obejrzeć w naszym dziale "Miej świadomość": https://www.jelonka.com/spotkanie-autorskie-z-grzegorzem-placzkiem-i-piotrem-szlachtowiczem-w-jeleniej-gorze-21-11-2021-101204

Twoja reakcja na artykuł?

60
75%
Cieszy
5
6%
Hahaha
1
1%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
4%
Złości
11
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (79)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
761
maksymalnie 150
82%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group