Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 10798
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Drzewa do wycinki?

Wtorek, 17 lipca 2018, 6:34
Aktualizacja: Środa, 18 lipca 2018, 10:38
Autor: WAC
Jelenia Góra: Drzewa do wycinki?
Fot. Użyczone
Na drzewa ograniczające jego zdaniem widoczność na skrzyżowaniu ulic Karola Miarki i Spółdzielczej w Jeleniej Górze zwraca uwagę nasz Czytelnik pan Kamil.
- Po zmianie organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Karola Miarki i Spółdzielczej zrobiło się bardzo niebezpiecznie – mówi nasz Czytelnik. - Nie mam tu na myśli zmiany pierwszeństwa. Być może jest to dobre rozwiązanie usprawniające ruch. W dalszym ciągu wielu kierowców jeździ przez to skrzyżowanie na pamięć, ale nie to w tej chwili jest największym problemem. Codziennie jeżdżę tą drogą do pracy. Jadąc od strony byłej Celwiskozy przy sklepie Dino, po prawej stronie, rosną dwa owocowe drzewa, które bardzo utrudniają widoczność.
- Ostatnio jadąc ul. Karola Miarki od strony Celwiskozy rozglądałem się czy zza tych drzew od strony ul. Spółdzielczej nic nie nadjeżdża. W tzw. międzyczasie na pasy kilka metrów dalej przy Karola Miarki weszła rodzina z dziećmi. Całe szczęście, że powoli jechałem i zdążyłem wyhamować. Gdyby drzewa zostały ścięte, z pewnością poprawiłoby to widoczność – twierdzi jeleniogórzanin.
- Do tej pory nie mieliśmy żadnych sygnałów od kierowców i innych korzystających z tej drogi jakoby mieli oni tam jakieś zastrzeżenia do widoczności – mówi zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów Piotr Cichowski. - Zachęcamy jednak państwa Czytelnika do kontaktu z nami i podzielnia się swoimi sugestiami i spostrzeżeniami, a wtedy przyjrzymy się tej kwestii - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (56)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
559
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group