Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9629
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Droga” „Leniwca”. Tym razem, z wizytą w EMPIKU

Wtorek, 1 marca 2011, 20:25
Aktualizacja: Środa, 2 marca 2011, 7:59
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: „Droga” „Leniwca”. Tym razem, z wizytą w EMPIKU
Fot. TEJO
Dziś po południu w jeleniogórskim EMPIKU odbył się miting z „Leniwcem”, którego celem była promocja najnowszej płyty zespołu, pt. „Droga”. Spotkanie prowadził Tomasz Nykiel – dziennikarz, prezenter telewizji Karkonosze Play.

„Leniwiec” opowiedział dziś o swoich planach na przyszłość, związanych z ogólnopolską promocją najnowszego albumu, pt. „Droga”. Koncerty, spotkania, zarówno klubowe, jak i na rozmaitych „festiwalach muzycznych”, jakie w najbliższych miesiącach będą mieć miejsce w całym kraju – oto, co zamierzają robić: Agnieszka „Agis” Szpargała (sax, wokal), Zbyszek „Mucha” Muczyński (wokal, gitara), Paweł „Cyna” Nykiel (puzon, akordeon, chórki), Jarek „Okoń” Oczoś (perkusja, chórki), Krzysztof Herezo (bas) i Paweł „Rusek” Wrocławski (gitara). I chwała im za to, albowiem „Droga” jest niewątpliwie „clou” w dotychczasowej twórczości naszej rodzimej, jeleniogórskiej formacji punkowej, o której, po prostu, muszą usłyszeć wszyscy!

– „Droga” to nasze największe osiągnięcie, zarówno pod względem muzycznym, tekstowym, instrumentalnym, jak i technicznym. Do tej pory, nagrywaliśmy „w garażu”, co było „słychać i czuć”. Najnowszy krążek „Leniwca” to coś zupełnie innego – tu „czuć” profesjonalizm oraz doświadczenie, jakie do tej pory zdobyliśmy; otwarcie na rzeczy nowe, urozmaicenie, które mogliśmy wprowadzić w spokoju, w studio – mówił nam Zbyszek „Mucha” Muczyński. – To wybuchowa mieszanka ska, punk, folk, rock czy reggae. Zresztą, posłuchajcie sami – dodał. Warto, albowiem istotnie – do posłuchania. Dodajmy, że nagrania z „Drogi” będą pojawiały się na ogólnopolskich antenach radiowych za sprawą korzystnego w tym względzie wyboru producenta płyty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group