Czwartek, 25 czerwca
19°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Draexlmaier wstrzymuje produkcję i wspiera szpital

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Firma DWS Draexlmaier podjęła decyzję o wsparciu finansowym jeleniogórskiego szpitala. Ponadto, od poniedziałku (23.03) zostanie wstrzymana produkcja.

reklamy
reklamy

Jako partner regionu i jednocześnie największy pracodawca w Jeleniej Górze staramy się wspierać wiele inicjatyw, dzięki którym możemy pomóc słabszym, chorym i potrzebującym. Kwota 20 000 złotych, którą przekazaliśmy na rzecz Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej na zakup środków zabezpieczenia medycznego dla SOR jest pewnie kroplą w morzu potrzeb w obecnej sytuacji, ale jest też największą kwotą, jaką spółka przekazała w formie darowizny na jeden cel - powiedziała Joanna Stawska z zarządu DWS Draexlmaier w Jeleniej Górze.

To nie jedyna decyzja, podjęta w związku z pandemią koronawirusa.

Firma DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o. zgodnie z decyzjami klientów, do których dostarczane są nasze produkty, dopasowuje się do harmonogramu ich pracy i na dwa kolejne tygodnie (począwszy od poniedziałku, 23 marca 2020 r.) wstrzymuje produkcję w zakładzie w Jeleniej Górze. O dalszych krokach będziemy informować naszych pracowników z odpowiednim wyprzedzeniem - dodała przedstawicielka największego pracodawcy w stolicy Karkonoszy.

Grupa Draexlmaier działa w Jeleniej Górze od ponad 20 lat. Aktualnie produkuje elementy wyposażenia wnętrz samochodowych. W firmie zatrudnionych jest ok. 2000 osób.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka