Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6918
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dostał dożywocie za brutalne zabójstwo w Modłej

Czwartek, 16 maja 2013, 8:20
Aktualizacja: 12:54
Autor: 112
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze, uwzględniając wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu, orzekł 14 maja br. wobec Kazimierza S. karę dożywotniego więzienia. Zarzucono mu w czerwcu 2012 roku zabójstwo kobiety w Modłej (powiat bolesławiecki).

Zwłoki ofiary mordu ujawniono 19 czerwca 2012 roku w rozlewisku pod lasem. Na jej ciele było wiele śladów świadczących o szczególnej brutalności sprawcy. Podejrzany został zatrzymany następnego dnia i na wniosek prokuratora tymczasowo aresztowany.

Ustalono, że motywem działania była zemsta za to, iż w przeszłości pokrzywdzona powiadomiła organy ścigania o dokonanym na niej przestępstwie przez brata podejrzanego, co skończyło się dla niego wyrokiem ośmiu lat pozbawienia wolności.

- Dodatkowymi okolicznościami obciążającymi był o to, że w przeszłości Kazimierz S. był skazywany na kary trzech i sześciu lat pozbawienia wolności za przestępstwa godzące w wolność seksualną – informuje zastępca Prokuratora Okręgowego w Jeleniej Górze Marcin Zarówny.

Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group