Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4133
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Domy z pozytywną energią

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 19 czerwca 2008, 12:35
Aktualizacja: 12:36
Autor: Mar
Fot. Organizator
W finale czwartego już konkursu Akcji „Domy Pozytywnej Energii – EnergiaPro” sukces odnieśli uczestnicy z naszego terenu. Nagrody zbiorowe po 50 tysięcy złotych otrzymały Dom Dziecka w Kaczorowie oraz Dom Dziecka „Sobieradzik” w Wojcieszowie. Natomiast indywidualnie stypendium w ramach Programu Stypendialnego otrzymała Joanna Romanowska z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie.

Finał-niespodzianka, podczas którego laureatom zostały wręczone nagrody, odbył się we Wrocławskim Teatrze Lalek. Blisko 200 wychowanków domów dziecka z Dolnego Śląska i Opolszczyzny poznawało tajniki teatru.

Każdego roku w akcji biorą udział domy dziecka z Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Nagroda, o którą mogą walczyć jest zauważalna w ich budżecie. Energii EnergiaPro wspiera finansowo domy dziecka dążąc do poprawy warunków bytowych dzieci.

Formuła konkursu jest prosta. Domy dziecka nadsyłają prace związane z tematem przewodnim edycji, które są oceniane przez kapitułę w której zasiadają między innymi prezydenci miast w których firma ma swoje oddziały.

Każdego roku dziesięć domów z największą ilością punktów zostaje laureatami i oprócz nagrody pieniężnej otrzymuje tytuł „Domu Pozytywnej Energii”.

Ponieważ pozostało już niewiele placówek, które przy obecnej formule Akcji mogą walczyć
o wygraną, EnergiaPro planuje jej modyfikację, aby dać szansę także innym dzieciom. Dotychczasowi zwycięzcy otrzymują możliwość uczestnictwa w Programie Stypendialnym stworzonym dwa lata temu po to, by nie ograniczać się do jednorazowej pomocy dla domów dziecka, ale by wspomagać zdolne i ambitne dzieci w kolejnych latach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

piipi 19-06-2008 22:47
...~o takim Domku Pozytywnej Energii mozna mowic z duma,a to takze pozytywne miejsce dla dzieci.~Nasi wygrali CUDOWNIE !!.~GRATULUJE.*piipi.
~głos ludu 20-06-2008 7:40
Gratulację pomysłu dla organizatorów. Bardzo się cieszę że domy z dziecka z naszego regionu otrzymały nagrody i pozytywną energię :)))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group