Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8252
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Do petenta z sercem i... okularami

Poniedziałek, 23 stycznia 2012, 12:16
Aktualizacja: Wtorek, 24 stycznia 2012, 9:57
Autor: bc
JELENIA GÓRA: Do petenta z sercem i... okularami
Fot. Petr
– Okazuje się, że można okazać petentowi nie tylko dużo życzliwości, ale też troski. Coś takiego spotkało mnie ostatnio w jeleniogórskim Referacie Dodatków Mieszkaniowych – napisał do nas e–maila pan Tadeusz (nazwisko do wiadomości redakcji).

Opowiedział w liście, że spotkał się w tym referacie z wyjątkowo sympatycznymi urzędniczkami. - Ale najciekawsze wydarzyło się pod koniec pobytu. Mieliśmy jeszcze z żoną złożyć pisemne oświadczenia. Pani podała druki do wypełnienia, więc żona zaczęła szukać okularów. Ku naszemu zdziwieniu urzędniczka otworzyła szufladę i spytała czy może podać jakieś okulary, a miała ich kilka par – napisał do nas jeleniogórzanin. Dodał, że urzędniczki przynoszą też z domu zabawki, bo przychodzą mamy z dziećmi i trzeba, na czas załatwiania formalności, zająć czymś maluchy.

Miło, że ludzie doceniają nasze starania – mówiła nam urzędniczka Ewa Domaracka, ale przecież nie robimy nic wielkiego. - Zdarzało się w przeszłości, że przychodzący do nas mieszkańcy zapominali okularów, a niektórzy z nich – ze względu na trudną sytuację finansową - po prostu ich nie mieli. Dlatego zaczęłyśmy zbierać okulary, żeby ludziom pomóc przeczytać dokumenty – opowiadała nam.

A co do zabawek? - Kiedy dzieci mają czym się zajęć, nam i ich rodzicom szybciej idzie załatwianie sprawy – zauważa Ewa Domaracka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group