Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 12384
Zalogowanych: 94
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dni Europy w Elektroniku były pyszne

Sobota, 18 maja 2013, 9:33
Aktualizacja: 9:43
Autor: ZSEiG
Jelenia Góra: Dni Europy w Elektroniku były pyszne
Fot. Archiwum Szkoły
W Zespole Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze świętowano wczoraj (17. maja) Dni Europy. Był quiz i kiermasz z tradycyjnymi potrawy z dwunastu krajów.

Uczniowie gimnazjum pod kierunkiem nauczycielek: S. Markiewki i I. Łazarewicz przygotowali kiermasz potraw z krajów Unii Europejskiej, na którym zaprezentowano tradycyjne potrawy z dwunastu krajów europejskich.

Uczniowie poprowadzili również quiz z wiedzy o krajach UE, w którym zwycięzca za poprawną odpowiedź otrzymywał kupon na wybraną potrawę z kiermaszu. Największym powodzeniem cieszyła się tortilla hiszpańska, włoskie tiramisu, maltańskie faszerowane pomidory oraz belgijskie gofry. Uczniowie chętnie odpowiadali na pytania quizu poszerzając swoją wiedzę o kulturze i zwyczajach krajów europejskich, a potrawy z kiermaszu szybko znikały ze stołów.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
208
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
33%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Awaria gazociągu. Ewakuowano 60 osób
 
112
Rozbite auta po mocnym „dzwonie”
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group