Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 6558
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Dni Dobrych Nawyków” – zgłoś się na badania

Czwartek, 17 września 2009, 11:52
Aktualizacja: 11:56
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: „Dni Dobrych Nawyków” – zgłoś się na badania
Fot. Organizatorzy
Od 16 do 19 września 2009 r. na terenie województwa dolnośląskiego, opolskiego i lubuskiego już po raz trzeci odbywają się „Dni Dobrych Nawyków” – bezpłatne konsultacje z lekarzami. Dzisiaj w jeleniogórskiej Przychodni Zabobrze przy ulicy Ogińskiego przyjmuje reumatolog, który udziela konsultacji w zakresie osteoporozy.

- Polacy mało dbają o swoje zdrowie. Niezdrowo się odżywiają, nie uprawiają sportu, palą papierosy, nie konsultują się z lekarzem, kiedy odczuwają pierwsze oznaki choroby. To tylko niektóre przyzwyczajenia, które mają negatywny wpływ na cały organizm. „Dni Dobrych Nawyków” dają możliwość spotkania się z lekarzami różnych specjalizacji, rozmowy na temat złych nawyków zdrowotnych, uzyskania porady jak zmienić swój tryb życia – mówi ekspert programu „Zentiva – zmieniamy przyzwyczajenia”, prof. dr hab. n. med. Barbara Zahorska-Markiewicz.

„Dni Dobrych Nawyków” to ogólnopolska akcja zainicjowana w ramach programu edukacyjno-informacyjnego „Zentiva – zmieniamy przyzwyczajenia”. Bezpłatne konsultacje organizowane będą już po raz dwudziesty czwarty.
W tym roku w ciągu tych czterech „Dni Dobrych Nawyków” z bezpłatnych konsultacji lekarskich skorzysta blisko 500 mieszkańców południowo-zachodniej Polski.
Dzisiaj na na spotkanie z lekarzem reumatologiem i konsultacje w zakresie osteoporozy zaprasza Przychodnia Zabobrze w Jeleniej Górze przy ul. Ogińskiego 1b. Zapisy odbywają się bezpośrednio w przychodni lub pod numerem telefonu (0-75) 643-16-78.

Dzisiaj i jutro na konsultacje z lekarzem gastrologiem oraz lekarzem reumatologiem oraz konsultacje w zakresie osteoporozy można zgłosić się do Przychodni CDT Medicus w Lubinie przy ul. Leśniej 8. Zapisać można się w przychodni lub pod numerem telefonu (0-76) 746-61-10.

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
855
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group