Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6898
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dla kogo ta ankieta Urzędu Miasta?!

Sobota, 18 lipca 2015, 7:37
Aktualizacja: Niedziela, 19 lipca 2015, 7:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Dla kogo ta ankieta Urzędu Miasta?!
Fot. Archiwum
Na stronie Urzędu Miasta od jakiegoś czasu widnieje ankieta mająca za zadanie zbadać poziom zadowolenia z życia mieszkańców Jeleniej Góry, o której istnieniu praktycznie nikt nie wie. Jedyna osobą, która jak udało nam się ustalić po „odbijaniu piłeczki”, wie cokolwiek o ankiecie – jest p.o. naczelnika Wydziału Rozwoju Barbara Olszewska, przebywająca na urlopie.

Ankieta, w której mieszkańcy Jeleniej Góry pytani są m.in. o ocenę funkcjonowania jednostek kultury, czy komunikacji miejskiej – w takiej formie nie wiadomo do kogo jest skierowana. Urząd Miasta nie zadbał o rozpowszechnienie informacji o prowadzonym badaniu, co więcej nikt od prezydenta po urzędników nie jest w stanie udzielić informacji o niej – np. od kiedy do kiedy można ją wypełniać, ani dlaczego nie jest rozpowszechniania chociażby przez lokalne media.

Poszukując informacji odbijaliśmy się bez uzyskania szczegółów - od prezydenta Marcina Zawiły, przez rzecznika UM Cezarego Wiklika, szefa Wydziału Dialogu Andrzeja Marchowskiego po pracowników Wydziału Rozwoju – nikt nie był w stanie udzielić informacji o ankiecie. Dopiero w ostatnim z wymienionych wydziałów dowiedzieliśmy się, że p.o. naczelnika Barbara Olszewska, która przebywa do końca tygodnia na urlopie jest jedyną osobą, która może coś na ten temat powiedzieć. O badaniu zadowolenia mieszkańców nie wiedzą nawet radni Rady Miejskiej, co wprowadziło ich w osłupienie i zażenowanie.

Czekamy zatem do poniedziałku, kiedy to dowiemy się więcej na temat ankiety od jedynej osoby w Urzędzie Miasta, która ma jakiekolwiek informacje.

Ankieta znajduje się na stronie www.jeleniagora.pl - po prawej stronie jest baner, który należy kliknąć, albo bezpośrednio: http://ankieta.jeleniagora.pl/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group