Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5583
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dialogi Jelonki – Straż Miejska: tylko blokady na kołach?

Wiadomości: Pałac Paulinum
Czwartek, 30 kwietnia 2009, 23:14
Aktualizacja: 0:58
Autor: Jelonka.com
Fot. Jelonka
W cyklu Dialogi Jelonki zapraszamy Państwa do obejrzenia kolejnego odcinka. W stylowych wnętrzach pałacu Paulinum w Jeleniej Górze nasz wydawca, Wiktor Marconi rozmawia z rzecznikiem prasowym jeleniogórskiej Straży Miejskiej, inspektorem Grzegorzem Rybarczykiem.

Jak zapewnia rzecznik, blokady zakładane na koła to zaledwie dwa procent wszystkich interwencji i nie można tej służby oceniać przez ten pryzmat. Co na co dzień robi straż i czy poprawia się wizerunek tej służby? Zapraszamy do oglądania: - Straż Miejska: tylko blokady na kołach?.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~łeeeeee 1-05-2009 1:55
To już nie będzie wesołego towarzystwa? to jaki to dialog ?!? To raczej monolog, a w przypadku Rybarczyka będzie to słowotok (z całym szacunkiem do tego co robi). A nie można-by tak zaprosić także Policjanta, Pana Taksówkarza, kogoś z zarządów Wspólnot Mieszkaniowych, Kasztelana od porządkowania, przedstawiciela jakiegoś stowarzyszenia, itp. Żeby program "miał się dobrze" musi być wielogłos ! Pozdrowienia dla Pana Wiktora.
~Mieszkaniec JG 1-05-2009 10:00
Rzecznik prasowy nic konkretnego nie powiedział . ale pytania prowadzącego też nie były błyskotliwe stękanie, jąkanie i powtarzanie. Moza było zapytać o sprawy które Straż Miejska obiecała,że załatwi np: mieli zdecydowanie rozwiązać nagminne parkowanie na zakazie na ul. Wolności od ulicy Skłodowskiej do ul Bankowej. I co i nic. Inna sprawa to wyrzucanie śmieci gdzie popadnie brak pojemników na odpady odgrażali się ,że skontrolują.Ii co i nic. Już nie będę się rozpisywał o tak wielce nagłaśnianej sprawie psów i ich odchodów na chodnikach i trawnikach mieli ścigać i karać. I co, ano nic Dużo gadają i chwalą się , a mało robią.
~Binghiman 1-05-2009 10:26
Straż miejska: Blokady kół Blokowanie ulicy 1 maja słupkami Ściganie żuli Wlepianie mandatów za picie Nie dla idiotów????;)) ..Panowie no wielki szacun dla was hahahahahahaha :D:D:D
~czyścik 1-05-2009 12:15
Panie Rybarczyk nie pajacuj Pan - rok temu zglosilem śmieci pozostawione przez naprawiaczy na końcu ul. Malcużyńskiego za bud.nr 63 i 72 .Jest tam też ciek widny zapchany od kilku lat śmieciamy , foliami kijami itd. , wcześniej czysciliśmy to jako mieszkańcy spoleczne. Wówczas przyjechal duet straży miejskiej , wskazalem miejsce zpuszczone i prosilem o zalatwienie sprawy czyli wymuszenie oczyszczenia i posprzątania na wlascicielu posesji. I minal rok ,śmieci i brud pozostal powiększony , straz poniosla koszty oględzin , dojazdow , dniowki pana i pani strażnik - a efekty żadne -do dnia dzisiejszego udowodnili jacy są nieudolni i niekonsekwentni. Może Pan to przeczyta i po roku niezalatwienia sprawy coś dopnie i zalatwi sprawę przynajmniej za te pobory co pobieracie , chyba bez pokrycia. Proponuje wycieczkę i obchod - ale co to zmieni ?
~wie39 1-05-2009 12:55
straż miejska tylko blokady i czepianie się kierowców-oni bardzo by chcieli robić to co drogówka-tylko nie te kwalifikacje i nie te głowy....
~ago 1-05-2009 14:14
Imprezy dla dzieci to chwalebna rzecz, ale czy akurat do tego powołano Straż Miejską? A może SM minęła się z powołaniem? Może lepiej niech zostaną nauczycielami albo zatrudnią się w Kuratorium... Czy SM komukolwiek dała mandat za to, że jego pies zanieczyścił ulicę? To jest możliwe do zauważenia, tylko trzeba wysiąść z samochodu patrolowego i przejść się po parku, i tym na Sudeckiej i Zdrojowym/Norweskim.
~haauuuu 1-05-2009 15:27
A pieski nic sobie nie robią ze SM i robią dalej gdzie popadnie (piaskownice, boiska, trawniki). Pozdrawiam wszystkich mających dobre samopoczucie z tego powodu.
~Ich habe eine gute idee 1-05-2009 18:27
Rybarczyk do przedszkola do pracy z dziećmi, Straż Miejska pod skrzydła Policji, MPGM zlikwidować. Zatrudnić Spółkę do sprzątania miasta, dać im kasę i miesiąc czasu, to Jelenia będzie najczystrzym miastem świata!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group