Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 16640
Zalogowanych: 78
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Deszczowo na polanie

Sobota, 2 marca 2019, 8:24
Aktualizacja: 8:27
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Deszczowo na polanie
Fot. Przemek Kaczałko
W piątek (1.03) na Polanie Jakuszyckiej rozegrano dwie konkurencje w ramach 43. Biegu Piastów. W sumie około 1200 osób wystartowało w rywalizacji na 30 i 6 km. Dzisiaj (sobota, 2.03) główny bieg na koronnym dystansie 50 km z udziałem Justyny Kowalczyk.

Start miał miejsce jak za dawnych lat - na Polanie Maliszewskiego. Następnie uczestnicy biegu na 30 km przemierzali Dolny Dukt - Rozdroże pod Cichą Równią - TV Polonia - Czekolada - Zubek - Elektrownia Turów (Szklarska Droga) - Inhalacyjna - Samolot - Cicha Równia - Maćkowiaka - górny Samolot - Volvo - Herberta - Rozdroże pod Działem Izerskim - Orle - wokół Koziego Grzebietu - Rozdroże pod Działem Izerskim i do mety na Polanie Jakuszyckiej.

W rywalizacji mężczyzn podobnie jak rok wcześniej zwyciężył Toni Escher (Niemcy). Drugie miejsce zajął Mateusz Chowaniak (UKS Regle Kościelisko), a trzecie Martin Svarc (Ski Klub Jablonec). Wśród kobiet najlepsza była Magdalena Kobielusz (Sokół Szczyrk), która na mecie zameldowała się przed Agatą Warło i Terezą Hujerovą (Jablonec).

Pełne wyniki na stronie https://wyniki.datasport.pl/results2819/

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
18%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
473
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Spacer czy bieganie dla 40+ i 50+? Co lepsze dla zdrowia i kondycji?
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
112
Kolizja na Sobieskiego
 
Aktualności
Krzyż Milenijny – od jubileuszu do codziennych spacerów
 
Tragedie i dramaty
Z Volkswagena zostały zgliszcza. Nawet nie mieli 30 lat
 
112
Niby zwykła stłuczka a naprawa 10 tys. zł
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group