Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13016
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Deszczowa pogoda w Jeleniej Górze

Niedziela, 31 lipca 2011, 14:59
Aktualizacja: 15:00
Autor: red.
Jelenia Góra: Deszczowa pogoda w Jeleniej Górze
Fot. archiwum
Jelenia Góra przywitała zawodników i organizatorów deszczem i wiatrem, jednak nikogo to nie wystraszyło, gdyż projekt Plaża – Siatkówka Plażowa musi trwać.

11 par mężczyzn i 6 par kobiet stanęło do walki o Puchar Plaży i atrakcyjne nagrody. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych poziom rozgrywek był bardzo wysoki od pierwszej piłki. Do spotkań półfinałowych awansowały 4 najlepsze pary męskie. W turnieju kobiet o trzecie miejsce zagrają pary: Gajda/Cześników i Cześników/Paszczyk. W wielkim finale zmierzą się Michalkiewicz/Micińska z drużyną Wiszomirska/Deptuch.

Do półfinałów w turnieju męskim awansowała para Grzelak/Wójcik, która zagra z zespołem Łotocki/Stempień. Drugą parą półfinałową są Tabaka/Romańczyk i Paszczyk/Dembiński.

W rzęsistym deszczu zawodnicy stoczyli jeszcze jeden bardzo zacięty pojedynek tym razem bez piłki. Był nim konkurs przeciągania liny. Czteroosobowe drużyny stanęły na piasku i z całych sił próbowały przeciągnąć linę na swoją stronę boiska. Zwycięski zespół Szał by night otrzymał upominki od firmy Delic-Pol.

Specjalnymi gośćmi byli w sobotę przedstawiciele Fundacji Mam Marzenie, którzy czynnie współpracują z projektem, aby wspólnie pomóc chorym dzieciom. Fundacja zbiera pieniądze, aby dzięki nim spełniać marzenia dzieci. To bardzo ważne, aby na buziach nawet ciężko chorych dzieciaków choć na chwilę zagościł uśmiech i szczęście.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
768
Tak
10%
Nie
60%
Zamierzam sobie zrobić
2%
Nigdy sobie nie zrobię
27%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Wiadomości z miasta
Lodowisko lada dzień
 
112
Autobus w rowie
 
Aktualności
Elektryki ruszają na miasto
 
Polityka
Tym żyje Polska: Warchoł za Ziobrę
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group