Piątek, 26 czerwca
29°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce
reklamy
reklamy

Deszczowa pogoda w Jeleniej Górze

Audio

Czytaj na głos

Autor: red. 1 min czytania

Jelenia Góra przywitała zawodników i organizatorów deszczem i wiatrem, jednak nikogo to nie wystraszyło, gdyż projekt Plaża – Siatkówka Plażowa musi trwać.

reklamy
11 par mężczyzn i 6 par kobiet stanęło do walki o Puchar Plaży i atrakcyjne nagrody. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych poziom rozgrywek był bardzo wysoki od pierwszej piłki. Do spotkań półfinałowych awansowały 4 najlepsze pary męskie. W turnieju kobiet o trzecie miejsce zagrają pary: Gajda/Cześników i Cześników/Paszczyk. W wielkim finale zmierzą się Michalkiewicz/Micińska z drużyną Wiszomirska/Deptuch. Do półfinałów w turnieju męskim awansowała para Grzelak/Wójcik, która zagra z zespołem Łotocki/Stempień. Drugą parą półfinałową są Tabaka/Romańczyk i Paszczyk/Dembiński. W rzęsistym deszczu zawodnicy stoczyli jeszcze jeden bardzo zacięty pojedynek tym razem bez piłki. Był nim konkurs przeciągania liny. Czteroosobowe drużyny stanęły na piasku i z całych sił próbowały przeciągnąć linę na swoją stronę boiska. Zwycięski zespół Szał by night otrzymał upominki od firmy Delic-Pol. Specjalnymi gośćmi byli w sobotę przedstawiciele Fundacji Mam Marzenie, którzy czynnie współpracują z projektem, aby wspólnie pomóc chorym dzieciom. Fundacja zbiera pieniądze, aby dzięki nim spełniać marzenia dzieci. To bardzo ważne, aby na buziach nawet ciężko chorych dzieciaków choć na chwilę zagościł uśmiech i szczęście.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Pokojowa na sezon Jelenia Góra Poszukujemy pokojowej do Pałacu Paulinum w Jeleniej Górze. 📅 Praca do 30 września 📄 Umowa zlecenie 🕒 Elastyczny grafik Zainteresowane osoby p… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka