• Sobota, 20 kwietnia 2019
  • Godz. 11:06
  • Imieniny: Agnieszki, Czesława, Mariana
  • Czytających: 4361
  • Zalogowanych: 6
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Daukszewicz zaśpiewał i rozbawił

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 19 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 29 grudnia 2005, 13:50
Autor: konrad
Fot. goral
Krzysztof Daukszewicz, jedna z najbardziej wyrazistych postaci polskiej sceny kabaretowej odwiedził Jelenią Górę. Na jego koncert w piątkowy wieczór przyszło do Jeleniogórskiego Centrum Kultury tak wiele osób, że zapełnili dużą salę widowiskową przy ulicy Bankowej do ostatniego miejsca.

Sam Daukszewicz powiedział podczas koncertu, że bardzo lubi przyjeżdżać do Jeleniej Góry, bo ma tutaj doskonały kontakt z publicznością. I pokazał to od razu grając znane publiczności przeboje. Gdy artysta zaśpiewał Easy Raider`a sala śpiewała razem z nim. Większość słuchaczy była w wieku Daukszewicza, lub niewiele młodsza, stąd zrozumienie było pełne. Młodzież, która też się dość licznie zjawiła na koncercie, już nie zawsze łapała o co chodzi w starszych piosenkach. Skecze Daukszewicza są jednak bardzo aktualne i tutaj wszyscy bawili się równie dobrze.

<br><br>
A śmiać się jest z czego. Politycy, którzy robią z siebie czysty kabaretowy materiał, nowobogaccy czy młode wilczki. Wszystko w sympatycznym i inteligentnym stylu. Doskonała była między innymi opowieść o specjalistce od reklamy, która chciała aby Daukszewicz zaśpiewał piosenkę "Baton Rajder" z refrenem - mniam-mniam. Jak powiedział, od tego dnia przestał jeść batony, bo na samą myśl o specjalistce udławił by się masą czekoladową.

<br><br>
Publiczność kilkakrotnie bisowała, a koncert trwał bite dwie godziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Alina K. 19-12-2005 7:59
dobrze ze jck dba o przyjazdy popularnych ludzi do Jeleniej Góry ale uwazam, ze bilety są za drogie 30 zlotych za wjazd na koncert daukszewicza to cena wygorowana
~wujek jurek 19-12-2005 12:20
a od kiedy to publiczność bisuje? to pewnie daukszewicz zadowolony był, bo się w trakcie takich bisów nie przemęczył tylko bił brawo publiczności &lt;lol&gt; &lt;brawo&gt;

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
121
Tak
69%
Nie
29%
Nie wiem
2%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
19.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Czego dotyczył Dolnośląski Kongres Samorządowy?  
Aktualności
Triduum Paschalne  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group