Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 5801
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Daukszewicz zaśpiewał i rozbawił

Poniedziałek, 19 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 29 grudnia 2005, 13:50
Autor: konrad
Jelenia Góra: Daukszewicz zaśpiewał i rozbawił
Fot. goral
Krzysztof Daukszewicz, jedna z najbardziej wyrazistych postaci polskiej sceny kabaretowej odwiedził Jelenią Górę. Na jego koncert w piątkowy wieczór przyszło do Jeleniogórskiego Centrum Kultury tak wiele osób, że zapełnili dużą salę widowiskową przy ulicy Bankowej do ostatniego miejsca.

Sam Daukszewicz powiedział podczas koncertu, że bardzo lubi przyjeżdżać do Jeleniej Góry, bo ma tutaj doskonały kontakt z publicznością. I pokazał to od razu grając znane publiczności przeboje. Gdy artysta zaśpiewał Easy Raider`a sala śpiewała razem z nim. Większość słuchaczy była w wieku Daukszewicza, lub niewiele młodsza, stąd zrozumienie było pełne. Młodzież, która też się dość licznie zjawiła na koncercie, już nie zawsze łapała o co chodzi w starszych piosenkach. Skecze Daukszewicza są jednak bardzo aktualne i tutaj wszyscy bawili się równie dobrze.

<br><br>
A śmiać się jest z czego. Politycy, którzy robią z siebie czysty kabaretowy materiał, nowobogaccy czy młode wilczki. Wszystko w sympatycznym i inteligentnym stylu. Doskonała była między innymi opowieść o specjalistce od reklamy, która chciała aby Daukszewicz zaśpiewał piosenkę "Baton Rajder" z refrenem - mniam-mniam. Jak powiedział, od tego dnia przestał jeść batony, bo na samą myśl o specjalistce udławił by się masą czekoladową.

<br><br>
Publiczność kilkakrotnie bisowała, a koncert trwał bite dwie godziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group