Poniedziałek, 22 kwietnia
Imieniny: Kai, Łukasza
Czytających: 14310
Zalogowanych: 25
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Darmowa szansa na lepszą pracę i rozwój zawodowy

Poniedziałek, 8 lipca 2013, 7:38
Aktualizacja: 10:41
Autor: bobryl
Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Jeleniej Górze informuje, że od 1 lipca 2013 roku rozpoczęła się rekrutacja do projektu „Nowe Perspektywy 2”. To odpowiedź na problemy z zaistnieniem na rynku pracy oraz integracją społeczną młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym.

Grupą docelową jest 40 osób, w tym osoby bezrobotne (zarejestrowane w Urzędzie Pracy) i nieaktywne zawodowo (niepracujący i nie zarejestrowani w Urzędzie Pracy), w wieku 15 – 25 lat zamieszkałe na terenie powiatu jeleniogórskiego

Projekt adresowany jest do młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, pochodzącej z rodzin niepełnych, wielodzietnych, o niskim statusie materialnym, dotkniętych bezrobociem, przemocą i demoralizacją.

Działania, które przewidziane są w trakcie realizacji projektu to m.in. kursy: komputerowy podstawowy, zawodowy, języka obcego (angielski lub niemiecki), a także: usługi poradnictwa zawodowego (z uwzględnieniem Indywidualnych Planów Działania), kurs prawa jazdy kat. B, organizacja praktyk i staży zawodowych, zajęcia wyrównawcze, kurs przedsiębiorczości.

Udział w projekcie jest bezpłatny - uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów. Zwracamy również pieniądze za dojazdy oraz zapewniamy wyżywienie podczas trwania zajęć. Osoby chętne do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy do osobistego zgłoszenia się pod adres: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, ul. Wiejska 29, I – piętro, pok. 117. Jelenia Góra, tel. 75/ 75 577 35.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizacja działań projektowych odbywać się będzie w terminie od 1 lipca 2013r. do 30 czerwca 2014r.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy uważam że Poczta Polska:

Oddanych
głosów
741
wymaga dużej restrukturyzacji
66%
wymaga likwidacji
18%
jest dobrze jak jest
16%
 
Głos ulicy
Zagłosujemy na obecnego burmistrza
 
Miej świadomość
Sąsiedzi w kieszeni Putina?
 
Rozmowy Jelonki
Dzieci wypoczywały w Brennej
 
Karkonosze
Jelenia Góra zielona, Śnieżka biała
 
Polityka
Jelenia Góra: Jerzy Łużniak zostaje w urzędzie
 
Polityka
Jerzy Łużniak nadal prezydentem!
 
Aktualności
Pożar Biedronki na ul. Sudeckiej
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group