Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7547
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dadzą czadu na jeleniogórskim rockowisku

Sobota, 13 września 2008, 9:45
Aktualizacja: 10:11
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Dadzą czadu na jeleniogórskim rockowisku
Fot. Organizator
Jednym z największych wydarzeń jubileuszowego Września Jeleniogórskiego będzie koncert Rock jelenia. Pierwsza edycja sprzed roku i zainteresowanie fanów zachęciły organizatorów do powtórki. Wydarzeniem będzie występ barda z Trzcińska, pana Staszka z nieodłączną gitarą. Imprezie patronuje portal i tygodnik Jelonka.com

13 września na stadionie Miejskim przy ulicy Lubańskiej pojawi się na dużej scenie siedem czołowych zespołów w tym jedna grupa z Niemiec – DRITTE WAHL, która już jest znana w Polsce. Pozostałe formacje to Leniwiec, Prawda, Sex Bomba, Farben Lehre, Armia i Fort BS.

Przy doborze zespołów zdecydowało w dużej mierze połączenie stylów, tak więc będzie dominował melodyjny punk rock ale nie zabraknie też bajkowej muzyki legendarnej ARMII – zapowiada Andrzej Patlewicz, organizator imprezy z Jeleniogórskiego Centrum Kultury.
ARMIA zagra ponad 20 utworów w tym zarówno kompozycje z albumów „Czas i byt”, „Triodante” a także te z pierwszego okresu działalności grupy.

Finał imprezy będzie należał do jeleniogórskiego legendarnego zespołu FORT BS, który właśnie podczas „ROCK Jelenia” będzie świętował 25-lecie istnienia. Przy tej okazji nakładem firmy Rockers Publishing ukaże się ich najnowsza płyta.

Zabrzmią stare utwory Fort BS, które doczekały się już przeróżnych przeróbek i to w różnych wersjach ze ska włącznie. Przerwy między zespołami będzie uprzyjemniał jeleniogórski bard – Staszek z gitarą. Tak więc czeka nas 9 godzin muzyki z udziałem siedmiu już zasłużonych zespołów. Główny organizator koncertu – Jeleniogórskie Centrum Kultury przygotowując to całe przedsięwzięcie daje szansę młodym ludziom wkraczać we wszechogarniający świat rocka w jego różnych odmianach.

Start koncertu: „ROCK – Jelenia” 13 września godz. 14.00 . WSTĘP WOLNY

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group