Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12116
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dachowanie w Rybnicy, rozbite auto na drodze do Karpnik

Niedziela, 9 listopada 2014, 12:29
Aktualizacja: 12:44
Autor: 112
Region: Dachowanie w Rybnicy, rozbite auto na drodze do Karpnik
Fot. Archiwum
Do dwóch zdarzeń doszło dzisiaj (9.11) na drogach w regionie. W Rybnicy dachowało auto z gminy Podgórzyn. Natomiast na drodze do Karpnik mieszkaniec gminy Mysłakowice rozbił hondę. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Przyczyna to nie dostosowanie prędkości do trudnych warunków na drodze.

Przed godziną 7.00 w przydrożnym rowie znalazł się mercedes, jadący strony Zgorzelca w kierunku Jeleniej Góry. Na wysokości Rybnicy kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował w przydrożnym rowie. Tłumaczył, że zasnął za kierownicą. Dostał 300 zł mandatu i sześć punktów karnych.

Przed godz. 9.00 natomiast policja otrzymała zgłoszenie o rozbitej hondzie, stojącej przy drodze do Karpnik. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, w samochodzie nikogo nie było. Po ustaleniu właściciela okazało się, że mężczyzna wracając do domu o godz. 1.00 w nocy stracił panowanie nad samochodem i w gęstej mgle rozbił auto. On też został ukarany mandatem. Zatrzymano mu również dowód rejestracyjny samochodu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group