Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3566
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

region: Dachowanie w rowie przez prędkość

Poniedziałek, 18 stycznia 2010, 11:48
Aktualizacja: 19:49
Autor: Angela
region: Dachowanie w rowie przez prędkość
Fot. Droginaszostke.pl
Nieostrożność i nadmierna prędkość to przyczyny poważnie wyglądającej kolizji, do jakiej doprowadził 20 – letni kierowca Audi w Radomierzu. Przy wyprzedzaniu uderzył w jadącego przed nim Chevroleta, w wyniku czego dwa auta wylądowały w przydrożnym rowie na dachach. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 13.15 nieopodal zjazdu na Janowice Wielkie. 20 – latek jadący w kolumnie samochodów od strony Kaczorowa w kierunku Jeleniej Góry rozpoczął manewr wyprzedzania jadącego przed nim Chevroleta.

W tym samym momencie wyprzedzać zaczął inny kierujący, który wyjechał przed Audi. Wtedy 20 – latek wpadł w panikę i próbując się „schować” przed jadącymi z naprzeciwka pojazdami uderzył w Chevroleta, którym kierował 49 – letni mężczyzna. Dwa samochody wpadły do przydrożnego rowu dachując.

Mimo poważnie wyglądającego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Sprawa przeciwko kierującemu Audi, który nie upewnił się czy ma możliwość wyprzedzenia oraz jechał z nadmierną prędkością, trafi do sądu grodzkiego. 20 – latek twierdzi bowiem, że winny jest kierujący, który wyjechał przed nim w momencie wyprzedzania.

Czytaj również

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group