Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 14145
Zalogowanych: 103
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dachowanie w Miłkowie, stłuczka na Zabobrzu

Środa, 31 października 2012, 10:21
Aktualizacja: 20:18
Autor: Angela
Łyse, letnie opony oraz prędkość niedostosowana do warunków panujących na drodze – to przyczyny kolizji, do której doszło dzisiaj (31.10) o godz. 8.30 w Miłkowie. Kierująca wpadła w poślizg i dachowała. Przed godz. 8.00 przy ul. Szymanowskiego zderzyły się natomiast ford polo i ford sierra.

Do kolizji w Miłkowie doszło na mostku koło Karczmy Skalnej. 29-letnia kierująca fordem z Karpacza jechała z koleżanką i pięcioletnim dzieckiem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mieszkanka Karpacza dostała 300 zł mandatu.

Na skrzyżowaniu ulicy Szymanowskiego – Różyckiego 24-letni kierowca volkswagena polo nie ustąpił natomiast pierwszeństwa fordowi sierrze i doszło do zderzenia, w którym samochody zostały poważnie uszkodzone i odjechały na lawetach. Policja zatrzymała dwa dowody rejestracyjne. Sprawca dostał 300 zł mandatu.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
738
Żadnej
29%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Jakucja, Czeczenia, Dagestan, Inguszetia chcą opuścić Rosję
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Dolnemu Śląskowi stuknęło 80 lat
 
Pieniądze
W elektrowni Turów powstała największa w kraju oczyszczalnia
 
Pogodowo
Wzmaga się wiatr, spodziewany mróz i śnieg
 
112
Bolt – stłuczka z Dacią
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group