Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6525
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dachowali na torach. Sprawca uciekł

Niedziela, 24 kwietnia 2011, 10:57
Aktualizacja: 18:03
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Dachowali na torach. Sprawca uciekł
Fot. KMP
W nocy, około godziny 22.00 samochód marki Volkswagen Jetta z dwoma pasażerami oraz kierowcą dachował na przejeździe kolejowym przy ulicy Łomnickiej. Pasażerów – podchmielonego siedemnastolatka i trzeźwego dwudziestotrzylatka, zatrzymano. Kierowca, zbiegł do lasu.

– Około godziny 22.00 samochód marki Volkswagen Jetta z dwoma pasażerami i kierującym pojazdem dachował na przejeździe kolejowym przy ulicy Łomnickiej. Najprawdopodobniej, przyczyną wypadku była nadmierna prędkość i nieostrożność kierowcy, który po kolizji zbiegł do lasu i do tej pory nie został ujęty. Zatrzymaliśmy natomiast dwóch pasażerów, siedemnastolatka, który miał 0,8 prom. alkoholu we krwi i trzeźwego dwudziestotrzylatka. Żaden z nich nie odniósł poważnych obrażeń. Nie ucierpiały też żadne osoby postronne – mówił nam nadkom. Bogumił Kotowski z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Volkswagen Jetta poruszał się w stronę Jeleniej Góry. Wskutek nadmiernej prędkości, a może raczej zgubnej rutyny kierującego, wypadł z trasy i dachował „na torach”. Podczas czynności usuwania wraku z przejazdu kolejowego, w których uczestniczyli strażacy, wstrzymano ruch pociągów. Obecnie, policja prowadzi czynności dochodzeniowo-śledcze. Według informacji, funkcjonariusze znają już personalia sprawcy zdarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group