Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 2173
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Czytelnik: wyłączyli nam prąd w najgorsze mrozy

Środa, 20 lutego 2013, 8:15
Aktualizacja: 10:25
Autor: Angela
– To skandal i kompletny brak szacunku dla klienta – mówi nasz Czytelnik ze Szklarskiej Poręby, gdzie od wczoraj (19. lutego) firma Tauron wykonuje planowe roboty i wyłączyła prąd na kilku ulicach. – Nie mamy ogrzewania, ciepłej wody. Jak można planować naprawy zimą – dodaje oburzony. Ewa Styczyńska, rzecznik prasowy firmy Tauron przeprasza i tłumaczy, że prace dotyczą większej inwestycji i nie można jej było przełożyć na wiosnę.

- Od godziny ósmej nie mamy prądu i tak ma być do godziny 14.00 oraz jutro w tych samych godzinach – mówił nam wczoraj Czytelnik. – Od dostawy energii zależne jest ogrzewanie, ciepła woda, normalne funkcjonowanie. Mamy „lodówkę” w domu, z niczego nie możemy korzystać. Kiedy zacząłem szukać przyczyny wyłączenia prądu, okazało się, że firma Tauron wykonuje jakieś planowe roboty. To skandal, jak można ludzi pozbawiać prądu w największe mrozy – twierdził oburzony.

Ewa Styczyńska, rzecznik prasowy firmy Tauron potwierdziła, że prąd na kilku ulicach Szklarskiej Poręby został wyłączony ze względu na planowe roboty.

- Przepraszamy za utrudnienia, ale te prace są częścią większej całości i nie możemy ich zaprzestać na sześć miesięcy, kiedy trwa zima – mówiła Ewa Styczyńska. – Staramy się, by jak najszybciej zakończyć te roboty i włączyć ponownie prąd. Wyłączyliśmy tylko część ulic, w tym Kilińskiego 1,4,8, Prusa 2-6, Objazdowa 3, 1 Maja 9-20, Słoneczna 2,4,6, Krótka oraz Turystyczna 1-5 i 8 – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group