Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 7152
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Cztery Pory Roku” rozpoczęły promocję młodych talentów

Sobota, 9 marca 2013, 9:30
Aktualizacja: Niedziela, 10 marca 2013, 22:10
Autor: Jowita Matyśkiewicz
Jelenia Góra: „Cztery Pory Roku” rozpoczęły promocję młodych talentów
Fot. Kamila Nawój
Wczoraj (8.03.) w jeleniogórskiej restauracji „Cztery pory roku” odbył się pierwszy z cyklu koncertów młodych jeleniogórskich artystów. Tym razem przed gośćmi wystąpiła wokalistka, Małgorzata Filiczkowska. W jej repertuarze znalazły się najpiękniejsze i najbardziej romantyczne przeboje światowej muzyki. Swoim głosem wokalistka oczarowała gości przybyłych do lokalu.

Wydarzenie to zapoczątkowało cykliczne "Romantyczne piątki", które zgodnie z nazwą, będą się odbywały w każdy piątek.

- Chcemy w ten sposób promować artystów z Jeleniej Góry – mówi Maciej Michalak, menadżer restauracji Cztery Pory Roku mieszczącej się na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. - Wszystkich, którzy chcieliby się pokazać, serdecznie zapraszamy. Mamy w planach „wprowadzić na scenę” fortepian, a także zaprosić artystów, którzy nie tylko śpiewają, ale także grają na różnych instrumentach. Chcielibyśmy dzięki temu trafić w dużej mierze do młodzieży z Jeleniej Góry. Informacje rozwiesiliśmy w jeleniogórskich uczelniach, ponieważ mamy świadomość, że nasza restauracja jest kojarzona jako miejsce dla osób dorosłych. Mamy nadzieję, że w końcu uda nam się zmienić to przeświadczenie i młodzi ludzie chętniej zaczną zaglądać do naszego lokalu - dodał menadżer restauracji.

Jak trafiony był to pomysł, pokazała reakcja gości, którzy wczoraj przy stolikach śpiewali razem z wokalistką i świetnie się przy tym bawili.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group