Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5943
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Cztery Pory Roku” rozpoczęły promocję młodych talentów

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 9 marca 2013, 9:30
Aktualizacja: Niedziela, 10 marca 2013, 22:10
Autor: Jowita Matyśkiewicz
Fot. Kamila Nawój
Wczoraj (8.03.) w jeleniogórskiej restauracji „Cztery pory roku” odbył się pierwszy z cyklu koncertów młodych jeleniogórskich artystów. Tym razem przed gośćmi wystąpiła wokalistka, Małgorzata Filiczkowska. W jej repertuarze znalazły się najpiękniejsze i najbardziej romantyczne przeboje światowej muzyki. Swoim głosem wokalistka oczarowała gości przybyłych do lokalu.

Wydarzenie to zapoczątkowało cykliczne "Romantyczne piątki", które zgodnie z nazwą, będą się odbywały w każdy piątek.

- Chcemy w ten sposób promować artystów z Jeleniej Góry – mówi Maciej Michalak, menadżer restauracji Cztery Pory Roku mieszczącej się na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. - Wszystkich, którzy chcieliby się pokazać, serdecznie zapraszamy. Mamy w planach „wprowadzić na scenę” fortepian, a także zaprosić artystów, którzy nie tylko śpiewają, ale także grają na różnych instrumentach. Chcielibyśmy dzięki temu trafić w dużej mierze do młodzieży z Jeleniej Góry. Informacje rozwiesiliśmy w jeleniogórskich uczelniach, ponieważ mamy świadomość, że nasza restauracja jest kojarzona jako miejsce dla osób dorosłych. Mamy nadzieję, że w końcu uda nam się zmienić to przeświadczenie i młodzi ludzie chętniej zaczną zaglądać do naszego lokalu - dodał menadżer restauracji.

Jak trafiony był to pomysł, pokazała reakcja gości, którzy wczoraj przy stolikach śpiewali razem z wokalistką i świetnie się przy tym bawili.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

rymcycymcy 9-03-2013 17:12
Teraz już ludzie nie śpiewają tak ładnie w lokalach jak dawniej ...alkohol jest za drogi ! :)
~ola 9-03-2013 17:35
bylo wspaniale posluchac spiewajacej pani! Bardzo przyjemnie spedzony wieczor :)
~cudo 11-03-2013 8:11
Coś pięknego! A propos fortepianu to przypomina mi się dowcip. Droga Mamo! (pisze jaś z kolonii) I uczymy się skakać na główkę do basenu. A Pan kierownik powiedział nam, ze jak będziemy grzeczni to nawet wody napuści.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group