Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 5736
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: “Czeski błąd” w kinie Lot. Bezpłatnie

Wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:24
Aktualizacja: 11:25
Autor: Organizator
Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze serdecznie zaprasza na projekcję filmu "Czeski błąd", która odbędzie się w piątek, 13.04.2012 o godz. 19:00 w kinie LOT.

Projekcja odbędzie się na zakończenie projektu "Polsko-czeskie spotkania z kinem niezależnym", w ramach którego realizowany był tegoroczny festiwal "ZOOM - ZBLIŻENIA".Bezpłatne wejściówki do odebrania w kinie LOT oraz w ODK. Po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem Janem Hřebejkiem oraz scenarzystą Petrem Jarchovským.

W idealnym świecie Ona i On przysięgliby sobie miłość i żyliby razem długo i szczęśliwie. W filmach Jana Hřebejka świat nie jest jednak idealny. Ona i On wpadają w pułapkę własnych tajemnic i niedomówień. Jeden skrywany przez całe życie sekret rozsypuje poukładane i, wydawałoby się, szczęśliwe życie kilku osób. Czy miłość rozgrzesza wszystkie błędy? Czy coś może być usprawiedliwieniem dla kłamstwa? Ludek ukrywa przed żoną romans z koleżanką z pracy. Kiedy prawda o jego zdradzie ma wyjść na jaw, zbieg okoliczności sprawia, że odkrywa on największą tajemnicę swojego teścia. Szperanie w przeszłości otwiera przysłowiową puszkę Pandory, bo, jak się okaże, każdy w życiu skłamał choć raz... Hřebejk w swoim gorzko-komediowym stylu pokazuje, jak emocjonalnymi istotami są ludzie. Jak łatwo człowiek tłumaczy sobie swoje grzeszki i jak wielką siłą jest miłość.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group