Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7404
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czekał na przesyłkę, nie mógł się dodzwonić

Piątek, 22 kwietnia 2016, 8:08
Aktualizacja: Sobota, 23 kwietnia 2016, 8:45
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Czekał na przesyłkę, nie mógł się dodzwonić
Fot. Archiwum
Do naszej redakcji zadzwonił Czytelnik, który czekał 20 kwietnia na przesyłkę z żywym zwierzęciem i chcąc skontaktować się z jedną z placówek Poczty Polskiej w Jeleniej Górze, nie mógł się dodzwonić. telefonował pod kilka numerów, które wyświetlają się w wynikach wyszukiwarki Google, ale żaden nie odpowiadał – z jednym wyjątkiem, kiedy to dodzwonił się do czyjegoś mieszkania.

Nasz Czytelnik śledząc drogę przesyłki dowiedział się, że od rana jest już w Jeleniej Górze, jednak mimo upływu dwóch godzin, nadal do niego nie dotarła i martwił się o los zwierzaka. W związku z tym postanowił zadzwonić do jednej z placówek Poczty Polskiej w Jeleniej Górze (przy ul. Sygietyńskiego 8) - numer telefonu znalazł dzięki wyszukiwarce Google. Jak się okazało, telefonu nikt nie odbierał, próbował więc dodzwonić się pod któryś z pozostałych numerów - żaden nie odpowiadał, a jeden z nich - okazał się numerem do mieszkania prywatnego.

Zapytaliśmy rzecznika prasowego Poczty Polskiej, gdzie w takich sytuacjach mogą dzwonić klienci i czy numery telefonów zostaną zaktualizowane. - Aktualne numery telefonów do naszych placówek można znaleźć wybierając odpowiednią placówkę w wyszukiwarce placówek pocztowych dostępnej na naszej stronie internetowej: www.placowki.poczta-polska.pl – odpowiada Kamila Supron-Kalinowska, rzecznik prasowy Poczty Polskiej. - Jesteśmy administratorem tej bazy danych, aktualizujemy ją na bieżąco. Zapraszamy naszych klientów do korzystania – dodaje.

Klienci zawsze, w celu uzyskania informacji o usługach lub złożenia skargi czy reklamacji mogą skorzystać z możliwości kontaktu telefonicznego z konsultantami z Biura Obsługi Klienta. Numery telefonów: 801-333-444 z telefonów stacjonarnych (opłata jak za połączenie lokalne), (+48) 43 842 06 00 z telefonu komórkowego i z zagranicy (opłata wg cennika operatora). Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00.

- Wszystkie potrzebne informacje odnośnie kontaktu w sprawie usług pocztowych czy skarg można uzyskać również na naszej stronie internetowej: www.poczta-polska.pl/kontakt – informuje rzeczniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (63)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group