Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6579
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Czas na hulajnogi

Poniedziałek, 31 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 27 września 2006, 14:39
Autor: Rafa
Dnia 30 lipca odbyły się zawody na hulajnogach zjazdowych w slalomie. Impreza ta będzie rozgrywana po każdym cyklu wyścigów MTB pod nazwą Łysogórki. Każdy kto chciał, czy amator czy zawodowiec, mógł sprawdzić się na stoku.

W zawodach wzięło udział dziewięciu uczestników. Każdy z nich miał trzy razy do przejechania trasę na czas. O wyniku decydowała suma dwóch najlepszych czasów. Zawodnicy byli podzieleni na dwie kategorie: młodszych (rocznik 1990 i młodsi) i starszych (rocznik 1989 i starsi). Wśród zawodników młodszych zwyciężył Jarosław Wesołowski, a wśród starszych Krzysztof Cegliński.

Wpisowym do udziału w zawodach było tylko wypożyczenie i opłacenie hulajnog za trzy zjazdy, po dwa złote za zjazd.

Hulajnogi zjazdowe swoim wyglądem przypominają rower górski. Mimo wszystko łatwo się nimi kieruje. Ciekawostką jest to, że posiadają hamulce. Jazda na takim sprzęcie jest bardzo przyjemna.

Miejmy nadzieję, że zwolenników tej dyscypliny będzie przybywać. Oprócz dobrej zabawy, można dbać o kondycję. Szczególnie na Łysej Górze, gdzie są piękne widoki i można pooddychać świeżym powietrzem. Atmosfera sprawa, że ten kto raz zasmakował takiego wypoczynku, będzie chciał wracać w tę okolicę nie jeden raz.

Poniżej klasyfikacja końcowa

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group