Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 7981
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czarny teatr dla każdego – VIDEO

Poniedziałek, 15 lutego 2010, 12:37
Aktualizacja: Niedziela, 4 kwietnia 2010, 9:04
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Czarny teatr dla każdego – VIDEO
Fot. TEJO
Drugim, premierowym spektaklem „Bajki symfonicznej Piotruś i Wilk” Sergiusza Prokofiewa, widowisko to weszło wczoraj na dobre do repertuaru Zdrojowego Teatru Animacji.

Słuszna okazała się taktyka „podwójnej” premiery. Jedno przedstawienie nie zaspokoiłoby wszystkich zainteresowanych, których nie pomieściłaby sala MDK „Muflon”. Stała się ostatnio sceną zastępczą dla Zdrojowego Teatru Animacji, którego siedziba jest aktualnie w remoncie.

Wczoraj – choć zabrakło miejsc – organizatorzy zrobili wszystko, aby każdy miał możliwość obejrzenia rzadko u nas widzianego „czarnego teatru”. W tej właśnie technice Libor Štoumpf z Chrudima wyreżyserował to magiczne przedstawienie. Zagrali widoczni: Sylwester Kuper i Dorota Bąblińska-Korczycka, oraz niewidzialni w czerni tła: Dorota Fluder, Katarzyna Morawska, Jacek Maksymowicz oraz Radosław Biniek.

O spektaklu już pisaliśmy. Zapraszamy do obejrzenia skromnego klipu video z wczorajszego widowiska, a tych, którzy jeszcze na sztuce nie byli, gorąco do tego zachęcamy. Żadna bowiem technika wizualna nie jest w stanie oddać wszystkich wrażeń, jakich można doświadczyć w teatrze „na żywo”.

OBEJRZYJ VIDEO

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group