Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6065
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cyrk Zalewski w Jeleniej Górze. Mamy wejściówki

Czwartek, 25 czerwca 2015, 15:23
Aktualizacja: Piątek, 26 czerwca 2015, 13:12
Autor: Jel
Jelenia Góra: Cyrk Zalewski w Jeleniej Górze. Mamy wejściówki
Fot. Archiwum Cyrku Zalewski
Do Jeleniej Góry przyjedzie w niedzielę (28.06) Cyrk Zalewski. Widowisko odbędzie się o godz. 16:00 przy Al. Jana Pawła II. Dla Czytelników Jelonki.com mamy trzy darmowe wejściówki (1 bilet = 1 osoba dorosła + dziecko do lat 10). Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi dodzwonią się jutro (26.06) do naszej redakcji o godz. 12.00 pod numer telefonu 75 75 444–00.

Cyrk Zalewski powstał w 1993 r. z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.
W tym sezonie na arenie występują artyści reprezentujący Polskę, Europę, ale także będzie można podziwiać artystów z Ameryki Południowej i Afryki.

Kamil Zalewski - dyrektor artystyczny, a jednocześnie prowadzący przedstawienia, zajmuje się również wielką magią, pokazami laser show 2.0, tresurą koni i wielbłądów. Pochodzi z rodziny cyrkowej i reprezentuje już ósme pokolenie artystów. Razem z żoną Anetą występują jako prowadzący widowisko i para w numerach iluzjonistycznych.

Maciej Sokołowski – prezentuje akrobacje na linach. To zaledwie 22-letni absolwent Państwowej Szkoły Cyrkowej. Jego występy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród publiczności. Uczestniczył także w XV Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej, gdzie zdobył nagrodę srebrnego klauna.

Żongler Pablo Martinez - przyjechał do cyrku z Meksyku i gości w Polsce po raz pierwszy. Pablo pochodzi z rodziny cyrkowej i jego najbliżsi występują w cyrku w Hiszpanii. Mając 4 lata został klaunem i występował ze swoim ojcem na arenie. W wieku 10 lat zaczął ćwiczyć żonglerkę i dwa lata później miał już swoje pierwsze show. Używa do tego rożnych przedmiotów: pierścieni, latających talerzy, piłeczek ping-pongowych, maczug, dodaje do tego również ogień. Zwiedził już całą Europę i połowę świata, a teraz jest ciekawy Polski.

Ghana boys - to zespół czterech akrobatów, którzy występują w tym sezonie po raz pierwszy w Polsce. Są świetnie wygimnastykowani, robią pokazy akrobatyczne, połykają ogień i zachwycają publiczność. Trzech z nich pochodzi z Ghany, a jeden z Kenii. W Europie mieszkają już od 10 lat i występowali w kilku państwach.

Ludvik Berousek - pochodzi z Czech. Po raz pierwszy w Cyrku Zalewski. Od 20 lat zajmuje się tresurą zwierząt. Z lwami, które zobaczymy, pracuje już 4 lata. Białe lwy są odrzucane przez samice i większość z nich żyje dzięki pomocy ludzi.

Klaun Mirko – będzie zabawiał i rozśmieszał publiczność.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group