Jelenia Góra: Cross Country w Parku Norweskim

Sobota, 3 lipca 2010, 20:43
Aktualizacja: Niedziela, 4 lipca 2010, 17:17
Autor: arec
Rano zawodnicy startujący w Bike Adventure pokonali 51 km trasy maratonu. O godzinie 18 przystąpili do trzeciego etapu zmagań – cross country po ścieżkach Parku Norweskiego.

Tak jak na poprzednich etapach w czołówce znaleźli się zawodnicy KKW Jama Wałbrzych. Najszybciej dystans 10 km pokonał Dariusz Poroś z MTB Votum Team Wrocław. Tuż za nim z 10 sekundami straty znalazł się wałbrzyszanin Adam Drahan, a trzeci był jego kolega z zespołu Damian Blachnik.

Jeleniogórzanin Tomasz Duszyński zajął 7 miejsce – Staram się jak mogę .Teraz na tym etapie troszkę mi nie poszło, ponieważ koledzy narzucili szybkie tempo. Dzisiaj ostro pojechałem poprzedni etap i trochę to odczułem w nogach. Wyszło jak wyszło. Jutro postaram się nadrobić – powiedział zawodnik MTB Votum Team Wrocław, który zadeklarował, że jego celem w jutrzejszych zmaganiach będzie utrzymanie 3 miejsca w kategorii M2.

Start 4 etapu Bike Adventure zaplanowano jutro na godzinę 9 rano. Zawodnicy tak jak dziś wystartują z Parku Norweskiego. Dystans jutrzejszego maratonu będzie dłuższy niż dziś i wyniesie 60 km.