Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6875
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Co zrobić z bezdomnymi kotami

Czwartek, 12 sierpnia 2010, 8:42
Aktualizacja: 12:41
Autor: Gabi
Lubisz zwierzęta? Szkoda Ci wałęsających się, głodnych i bezdomnych kotów? Chciałbyś jakoś zaradzić zwiększającej się ich populacji?

Teraz możesz im pomóc. MPGK w porozumieniu ze schroniskiem dla małych zwierząt stworzyło akcję sterylizacji bezpańskich kotów.
Należy zgłosić się do schroniska, które mieści się przy ulicy spółdzielczej 33a i poprosić o zaświadczenie. Wydawane jest ono w każdą środę w godzinach 16:00-17:00. Będzie ono uprawniało do sterylizacji bezdomnego zwierzęcia w jedenastu przychodniach w Jeleniej Górze. Karta ważna jest miesiąc. Akcja przeznaczona jest tylko dla mieszkańców Jeleniej Góry.

Prosimy pamiętać, że z weterynarzem należy umówić się wcześniej, ponieważ w przypadku kotek sterylizacja odbywa się pod pełną narkozą i musi on zarezerwować sobie czas.

MPGK zastrzega, że nie wyłapują bezpańskich kotów, dlatego póki co to osoba, która dokarmia zwierzaka powinna z nim pójść na sterylizację. Jest szansa, że we wrześniu MPGK będzie wyłapywać bezpańskie koty, ale nie jest to jeszcze pewne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (48)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1401
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group