Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6366
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Co z brudami pod Chojnikiem? Debata ekologiczna

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 23 września 2010, 8:02
Aktualizacja: 8:03
Autor: Angela
Co zrobić z organicznymi odpadami, w tym uschniętą trawą, chwastami z działki czy gałęziami z ogrodu? – na te i wiele innych pytań dotyczących ekologii, odpowiedzi będą szukać uczestnicy debaty ekologicznej zaplanowanej 29 września w Sobieszowie. Włączyć się do niej może każdy.

Na spotkanie poza mieszkańcami przyjdą przedstawiciele rady miejskiej Jeleniej Góry, urzędu miasta Jelenia Góra, Fundacji Zielona Akcja, Zespołu Szkół Przyrodniczo-Żywieniowych, Szkoły Podstawowej Nr 15, jeleniogórskich stowarzyszeń i innych organizacji pozarządowych.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w debacie ekologicznej na temat problemu spalania traw, liści, gałęzi w Jeleniej Górze oraz szeroko pojętej ekologii. Zaczyna się jesień, okres wypalania odpadów zielonych i niestety spalania również plastików. Może wspólnie zachęcimy mieszkańców do zastanowienia się na tym problemem. Sprawa jest ważna nie tylko dla Sobieszowian – mówi Halina Moszyńska, jedna z organizatorek.

Debata odbędzie się o godzinie 17 w Sali Kominkowej Zespołu Szkół Przyrodniczo-Żywieniowych, przy ul. Cieplickiej 196 w Jeleniej Górze Sobieszowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~izydor 29-09-2010 13:58
Dobry pomysł, może w końcu zacznie się dialog władz miasta z mieszkańcami bo narazie większość decyzji wydawana jest na ślepo, na intuicję lub interes i nie sa one poparte badaniami, rozeznaniem a tym bardziej konsultacjami społecznymi. Szkoda tylko, że pomysł jest oddolny, czekam aż inicjatywę wykaże Miasto. Bravo Sobierszów!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group