Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 7524
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Co z brudami pod Chojnikiem? Debata ekologiczna

Czwartek, 23 września 2010, 8:02
Aktualizacja: 8:03
Autor: Angela
Co zrobić z organicznymi odpadami, w tym uschniętą trawą, chwastami z działki czy gałęziami z ogrodu? – na te i wiele innych pytań dotyczących ekologii, odpowiedzi będą szukać uczestnicy debaty ekologicznej zaplanowanej 29 września w Sobieszowie. Włączyć się do niej może każdy.

Na spotkanie poza mieszkańcami przyjdą przedstawiciele rady miejskiej Jeleniej Góry, urzędu miasta Jelenia Góra, Fundacji Zielona Akcja, Zespołu Szkół Przyrodniczo-Żywieniowych, Szkoły Podstawowej Nr 15, jeleniogórskich stowarzyszeń i innych organizacji pozarządowych.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w debacie ekologicznej na temat problemu spalania traw, liści, gałęzi w Jeleniej Górze oraz szeroko pojętej ekologii. Zaczyna się jesień, okres wypalania odpadów zielonych i niestety spalania również plastików. Może wspólnie zachęcimy mieszkańców do zastanowienia się na tym problemem. Sprawa jest ważna nie tylko dla Sobieszowian – mówi Halina Moszyńska, jedna z organizatorek.

Debata odbędzie się o godzinie 17 w Sali Kominkowej Zespołu Szkół Przyrodniczo-Żywieniowych, przy ul. Cieplickiej 196 w Jeleniej Górze Sobieszowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
196
Tak
33%
Nie
61%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group