Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 5605
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co w budżecie obywatelskim? Głosowanie od dziś!

Poniedziałek, 13 października 2014, 11:08
Aktualizacja: Wtorek, 14 października 2014, 23:54
Autor: UM
Od dzisiaj, od godz. 12.00, rozpoczyna się głosowanie nad wnioskami zgłoszonymi do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego Jeleniej Góry. Głosowanie zakończy 23. października o godz. 12.00. Ze 145. zgłoszonych wniosków Komisja Społeczna zakwalifikowana do kolejnego etapu procedury 110.

Głosowanie będzie przeprowadzone na dwa sposoby: elektroniczny i tradycyjny (głosowanie na kartach wrzucanych do urn). Urny są już rozstawione we wszystkich filiach Książnicy Karkonoskiej (Zabobrze – w dwóch, Maciejowa, ul. Wrocławska, Plac Piastowski w Cieplicach) oraz w holu Ratusza i Centrum Obsługi Mieszkańca przy ul. Ptasiej.

Program i regulamin głosowania wyklucza oddanie więcej niż jednego głosu przez każdego z głosujących. Każdy z głosujących może wskazać po pięć zadań, które uważa za najbardziej interesujące. Kolejność wskazań nie ma znaczenia – uznawane są za równoważne.

Natomiast wskazanie większej liczby zadań na karcie do głosowania oznacza oddanie głosu nieważnego (system elektroniczny nie przyjmie takiego głosu).

Szczegółowe informacje (regulamin, tytuły wniosków, itp.) opublikowane są na stronie www.jeleniagora.pl, zakładka jbo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group