Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7839
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Cmentarne WC zamknięte na trzy spusty

Sobota, 4 lutego 2012, 8:41
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2012, 13:20
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Cmentarne WC zamknięte na trzy spusty
Fot. Agrafka
Toalety na nowym cmentarzu komunalnym powinny być czynne, ale drzwi do nich są zamknięte. W zamian z boku bramy wejściowej postawiony jest ToiToi, jednak w pobliżu stałych ubikacji nie ma o tym żadnej wzmianki, widnieje jedynie napis „Toalety otwarte w godzinach pracy pracowników(a) cmentarza. Poniedziałek – piątek 7.00–15.00”.

- Na cmentarz chodzi dużo starszych osób, które muszą częściej korzystać z WC. Zresztą gdy idzie się z małym dzieckiem na grób, nie wypada by sikało pod krzaczek. Przecież każdy płaci za miejsca pochówków, więc chociaż mogliby otworzyć toalety, na których nie ma żadnej informacji, że przed bramą cmentarną stoi ToiToi. Choć w zimie nie jest to zbyt rozsądne rozwiązanie – mówi Edyta, mieszkanka Zabobrza.

Gdy w miniony czwartek próbowano dostać się do toalet, okazało się, że były zamknięte. Kierownik cmentarza twierdzi, że toalety te powinny być otwarte w godzinach pracy pracownika, a ToiToi jest ustawiony, by spełniać wymogi sanitarne. - Po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego ustaliłem, że toalety na nowym cmentarzu były w czwartek otwarte między godz. 7.00 a 10.00 i są zawsze otwarte w od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Niestety została zerwana kartka informująca o tym, że po godz. 15.00 w razie potrzeby do dyspozycji jest ToiToi – powiedział Mirosław Machalski, kierownik administracji cmentarza.

ToiToi jest otwarty cały czas i można korzystać z niego również przed 15.00. – Na cmentarzu w Sobieszowie nie ma warunków, aby powstało wc – dodał Mirosław Machalski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group