Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 15551
Zalogowanych: 57
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ciepliczanin wyhodował pomidory olbrzymy

Piątek, 21 sierpnia 2015, 11:39
Aktualizacja: Sobota, 22 sierpnia 2015, 8:07
Autor: Red
Jelenia Góra: Ciepliczanin wyhodował pomidory olbrzymy
Fot. Nel
– Ten jest największy, waży równo 80 dkg, poprzedni był o 5 dkg lżejszy, ale już rosną następne, mam nadzieję, równie dorodne – mówi z dumą Stanisław Bulak, który ma działkę w Ogrodzie „Skalnik” przy ul. Podgórzyńskiej w Cieplicach.

Jak mi się to udało przy takiej suszy? - Wiosną porządnie zasiliłem ziemię obornikiem, bo żadnych sztucznych nawozów nie używam, a potem dopilnowałem podlewania. - opowiada. Mówi, że zwykle ma dorodne pomidory, ale tym razem udało się wyhodować takie olbrzymy. - To odmiana „delfin”, bardzo smaczna – dodaje.

W swoim ogródku ma wiele innych warzyw. Hoduje też owoce, m.in. brzoskwinie, porzeczki, agrest i maliny.

- Ta moja działka to takie przyjemne z pożytecznym, bo wiele czasu spędzam aktywnie na powietrzu, no i nie muszę kupować warzyw i owoców - podkreśla.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
484
Pod domem/blokiem na parkingu
56%
W garażu
34%
W inny sposób
10%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Zaklęcie "Żabek" rozświetliło miejską choinkę
 
Aktualności
Spotkanie z dyrektorem KPN w Sobieszowie
 
Aktualności
Kowary świętowały Barbórkę
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group