Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6019
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Chuligani i wandale zmorą dzierżawców

Czwartek, 10 lipca 2008, 15:07
Aktualizacja: Piątek, 11 lipca 2008, 15:59
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Chuligani i wandale zmorą dzierżawców
Fot. Angela
Wczoraj wieczorem nieznani sprawcy podpalili dwa jałowce tuż pod oknami Przedszkola Kacperek przy ul. Różyckiego. To nie jedyna sprawka chuliganów, którzy codziennie dewastują mienie miejskie dzierżawione przez państwo Frankowskich. – Czy musi spłonąć cały budynek by straż miejska i policja potraktowały problem poważnie? – pytają dzierżawcy.

Chuligańskie wybryki okolicznych pijaków w okolicach biedronki i przedszkola dają się we znaki od niepamiętnych czasów. Od czterech lat, kiedy placówkę wraz z przyległym do niej pół hektarowym ogrodem przejęli Frankowscy, rozpoczęli bezskuteczną walkę o zażegnanie bezkarności dewastujących meneli. Dzierżawcy liczyli na pomoc straży miejskiej. Ale i ta nie mogła sobie poradzić grupą pijaków.

Przez lata państwo Frankowscy niemal codziennie naprawiali na własny koszt szkody, jakie wyrządzili im bezkarni wandale. Wczoraj wieczorem około godziny 22.00 pod dwa jałowce rosnące na posesji przedszkola, tuż obok okien budynku podłożono ogień. Krzewy spłonęły niemal doszczętnie.

Kto jest sprawcą tych chuligańskich wybryków oraz jak komentuje to straż miejska i policja, a także jakie kroki zostaną w tej sprawie podjęte przez służby bezpieczeństwa przeczytacie w najbliższym wydaniu tygodnika Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (48) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group