Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy

Chuligani i wandale zmorą dzierżawców

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Wczoraj wieczorem nieznani sprawcy podpalili dwa jałowce tuż pod oknami Przedszkola Kacperek przy ul. Różyckiego. To nie jedyna sprawka chuliganów, którzy codziennie dewastują mienie miejskie dzierżawione przez państwo Frankowskich. – Czy musi spłonąć cały budynek by straż miejska i policja potraktowały problem poważni

reklamy

Chuligańskie wybryki okolicznych pijaków w okolicach biedronki i przedszkola dają się we znaki od niepamiętnych czasów. Od czterech lat, kiedy placówkę wraz z przyległym do niej pół hektarowym ogrodem przejęli Frankowscy, rozpoczęli bezskuteczną walkę o zażegnanie bezkarności dewastujących meneli. Dzierżawcy liczyli na pomoc straży miejskiej. Ale i ta nie mogła sobie poradzić grupą pijaków.

Przez lata państwo Frankowscy niemal codziennie naprawiali na własny koszt szkody, jakie wyrządzili im bezkarni wandale. Wczoraj wieczorem około godziny 22.00 pod dwa jałowce rosnące na posesji przedszkola, tuż obok okien budynku podłożono ogień. Krzewy spłonęły niemal doszczętnie.

Kto jest sprawcą tych chuligańskich wybryków oraz jak komentuje to straż miejska i policja, a także jakie kroki zostaną w tej sprawie podjęte przez służby bezpieczeństwa przeczytacie w najbliższym wydaniu tygodnika Jelonka.com.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka