Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 4600
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Chleba naszego powszedniego. Z piekarni objazdowej

Sobota, 14 stycznia 2012, 9:52
Aktualizacja: Piątek, 20 stycznia 2012, 9:24
Autor: RED
Chrupiący chleb i świeże bułeczki prosto z... samochodu? Taka forma sprzedaży pieczywa sprawdza się przy ulicy Głowackiego w Jeleniej Górze.

Do niedawna zaopatrywano się w chleb i bułki w markecie Intermarché, jednak tę placówkę zlikwidowano. Zastąpiła ją "Biedronka", ale - jak mówią ludzie - sprzedawane tam pieczywo jest fatalnej jakości.
Koniunkturę "wyczuła" konkurencja, która od kilku dni - w godz. 6 do 15 oferuje w pobliżu świeżutkie pieczywo sprzedawane z samochodu. Mieszkańcy od samego rana czekają na dostawę i chwalą sobie jakość towaru.

- Chciałabym poinformować, że dla firmy Jeronimo Martins Dystrybucja,właściciela sieci sklepów Biedronka, wysoka jakość sprzedawanych produktów jest kluczowa. (...) W przypadku tak popularnego produktu, jakim jest pieczywo, współpracujemy w dużej mierze z lokalnymi piekarniami, by codziennie dostarczać naszym klientom świeże pieczywo wysokiej jakości. Tak jest także w przypadku pieczywa, o którym mowa w artykule. Dostawcą
do wspomnianego sklepu sieci Biedronka jest renomowana piekarnia z Gryfowa Śląskiego, położonego w pobliżu Jeleniej Góry. Produkty z tej piekarni uzyskały wysokie wyniki badań jakościowych - napisała do nas Anna Papka, Menedżer ds. relacji zewnętrznych Jerónimo Martins Dystrybucja S.A.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (62) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group