Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3009
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Chciał się zabić – policjanci temu zapobiegli

Wtorek, 21 maja 2013, 10:05
Aktualizacja: 10:07
Autor: 112
W niedzielę (19. maja) około godziny 15.00 do dyżurnego Komisariatu Policji w Kowarach zadzwonił mężczyzna z informacją, że chce się zabić. Na pytanie, gdzie jest udzielił informacji, że przy przepuście wodnym za Wangiem. Policjanci tam pojechali.

Z rozmowy telefonicznej z mężczyzną wynikało, że jest załamany i zdesperowany, w związku z tym dyżurny natychmiast na miejsce wysłał funkcjonariuszy, którzy rozpoczęli poszukiwanie desperata.

- W pewnym momencie jeden z policjantów przy przepuście wodnym zauważył mężczyznę trzymającego w ręce nóż. Na widok funkcjonariusza podniósł nóż do gardła i zażądał, aby ten się nie zbliżał, bo targnie się na życie. Jeden z policjantów rozpoczął z nim rozmowę. W tym czasie drugi podszedł z tyłu i go obezwładnił. Desperatem okazał się 43-letni mieszkaniec Polkowic. Mężczyzna stwierdził, że zamierzał popełnić samobójstwo, bo dość ma już życia. Był nietrzeźwy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia, a następnego dnia przekazano go pod opiekę lekarzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group