Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 3434
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chciał okraść przychodnię

Czwartek, 16 czerwca 2011, 14:05
Aktualizacja: 14:06
Autor: Angela
W ręce policji trafił Warszawiak, który na początku tygodnia próbował okraść jedną z jeleniogórskich przychodni. Mężczyzna wykorzystał nieobecność personelu i wyciągnął z szuflady 5 tys. zł. Zauważyła to pracownica sąsiedniego gabinetu, która wyrwała złodziejowi łup.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około godziny 13.00 w jednej z jeleniogórskich przychodni medycznych. 30 – letni złodziej, mieszkaniec Warszawy, pod pretekstem wykonania badań wszedł do przychodni i wykorzystując chwilową nieobecność personelu wyciągnął z szuflady 5 tys. zł. Zauważyła to jedna z pracownic przebywająca w pokoju obok, która wyrwała mu łup. Kobieta próbowała również zatrzymać złodzieja jednak, to jej się nie udało. O przestępstwie powiadomiła policję, podała również jego rysopis. Chwilę po rozpoczęciu poszukiwań policjanci zatrzymali złodzieja w jednym z parków. Zgłaszająca bez wahania rozpoznała w nim sprawcę przestępstwa.

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy. Za podobne przestępstwa był on zatrzymywany przez policjantów w Warszawie. Teraz za usiłowanie kradzieży grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group