Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 12295
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chcą stworzyć największe SieMaSerce na świecie!

Sobota, 26 stycznia 2019, 10:03
Aktualizacja: Niedziela, 27 stycznia 2019, 7:43
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: Chcą stworzyć największe SieMaSerce na świecie!
Fot. Użyczone/ organizatorzy
W podziękowaniu Jerzemu Owsiakowi za 27 lat pracy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sztab przy Bursie Szkolnej nr 1 w Jeleniej Górze chce stworzyć największe serce na świecie, wypełnione tysiącem fotografii naszych mieszkańców. – Jeśli chcesz, by Twoja fotografia stała się elementem tej układanki, wyślij zdjęcie na adres: wospjg@gmail.com – zachęca jeden z pomysłodawców Mariusz Synówka.

Przewidywany rozmiar serca to 3m x 3m (lub większe). Pomysłodawcami akcji jest Sztab Orkiestry przy Bursie Szkolnej nr 1 w Jeleniej Górze w składzie: Kornel Kowalski, Jakub Thauer, Mariusz Synówka, Marta Plińska, Maja Plińska, Angelika Thauer i wielu, wielu innych.

Trudno nam było przyjąć decyzję prezesa fundacji WOŚP o usunięciu się w cień – wyjaśnia Mariusz Synówka. - Bardzo chcieliśmy, aby pozostał u steru Orkiestry. Wówczas zrodził się pomysł stworzenia Orkiestrowego Serduszka, wypełnionego zdjęciami jeleniogórzan. Najpierw miał to być element kampanii "MuremZaOwsiakiem”, ale teraz będzie formą podziękowania za 27 lat pracy oraz za to, co przyniosą kolejne finały pod jego dowództwem. Na fotki (indywidualne, rodzinne, itp.) czekamy dopóki nie braknie miejsca – dodaje M. Synówka.

Do przesłanych fotografii, należy dołączyć wyrażenie zgody na przetwarzanie i rozpowszechnianie wizerunku w postaci udostępnionego zdjęcia celem jednorazowego wykonania kolażu ze zdjęć pod nazwą "Jurek, dzisiaj Jelenia Góra gra dla Ciebie!", przesłania kolażu do siedziby Fundacji WOŚP oraz powielania kolażu i udostępnienia go w mediach.

Pod wysyłanym zdjęciem koniecznie dopiszcie "JG dla Jurka" - będzie to równoznaczne z akceptacją regulaminu – dodaje M. Synówka.

Twoja reakcja na artykuł?

12
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
0
0%
Złości
16
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
991
Jest nowy
7%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group