Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5931
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Chamstwo przy lodowisku przy SP nr 13

Wtorek, 3 stycznia 2012, 8:40
Aktualizacja: 8:41
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Chamstwo przy lodowisku przy SP nr 13
Fot. Angela
Palą papierosy i piją alkohol, a do tego wulgarnie wyzywają dzieci i dorosłych jeżdżących na lodowisku– tak na nieletnich skarżą się mieszkańcy, którzy korzystają z Białego Orlika przy Szkole Podstawowej nr 13 w Jeleniej Górze.

O sprawie w miniony piątek informowali nas okoliczni mieszkańcy, którzy wybrali się z dziećmi na lodowisko. Liczyli na dobrą zabawę, a spotkali się z chamstwem młodych ludzi z sąsiedztwa, którzy regularnie przychodzą pod szkołę i przesiadują na ławeczkach.

– Jest to grupka nieletnich w wieku 14 – 16 lat, którzy piją, palą i przeklinają. Taka sytuacja jest odkąd tylko otwarte zostało lodowisko. Ochrona lodowiska też jest bezradna, bo jak któryś z ochroniarzy zwróci im uwagę to słyszy taką wiązankę, że aż uszy więdną. Zgłosiłam sprawę pracownikom MOS-u, coś trzeba z tym koniecznie zrobić – mówi pani Ania mieszkająca w okolicach małej poczty.

Tomasz Kluch, kierownik MOS- u przyznaje, że z taką sytuacją spotkał się po raz pierwszy odkąd nadzoruje funkcjonowanie lodowisk w Jeleniej Górze.
- Zgłosiliśmy tą sprawę Straży Miejskiej i mamy zapewnienie, że w tym rejonie będą prowadzone częstsze patrole. Do tej pory nigdy nie spotkaliśmy się z taką sytuacją – mówi Tomasz Kluch, kierownik MOS – u.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group