Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8056
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cecylia Woźniak skończyła 100 lat!

Niedziela, 10 listopada 2019, 7:11
Aktualizacja: Wtorek, 12 listopada 2019, 18:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Cecylia Woźniak skończyła 100 lat!
Fot. Przemek Kaczałko
Jeleniogórzanka Cecylia Woźniak obchodzi 100. urodziny. W związku z tym odwiedzili ją przedstawiciele władz miasta, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz lokalne media. Jubilatka nie kryła wzruszenia z radości, że odwiedziło ją tak wielu gości.
Aż nie chce mi się wierzyć, że mam tyle lat - mówiła Pani Cecylia, która zdradziła swój sekret długowieczności. - Modliłam się dużo w swoim życiu. Zwiedziłam dużo miast w Polsce - dodała jubilatka.
Nie spodziewałam się tylu gości. Życzę, aby wszyscy dożyli takich lat - mówiła Cecylia Woźniak.
Babcia pracowała w Zdroju w Cieplicach, potem zajmowała się też nami - przez 70 lat mieszkała w Wojcieszycach, a od 10 lat jest u mnie na Zabobrzu - opowiadała Elżbieta Świstek, wnuczka pani Cecylii.
W imieniu całej rodziny dziękuję Eli - rzadko się zdarza, aby wnuczka zajmowała się babcią - dodała Aneta Naskręcka, która na urodziny cioci przyjechała z Kalisza. Dzień po odwiedzinach oficjalnej delegacji, zaplanowano imprezę rodzinną, na którą zjechali bliscy z różnych stron Polski i zagranicy.

Pani Cecylia miała dwoje dzieci. Może się też poszczycić wnukiem i wnuczką, a także czworgiem prawnucząt i jedną praprawnuczką. Warto zaznaczyć, że mama pani Cecylii również przekroczyła 100 lat.

Jak się dowiedzieliśmy, aktualnie w Jeleniej Górze mamy trzy osoby, które ukończyły 100 lat - najstarszy jeleniogórzanin ma ich 105!

Twoja reakcja na artykuł?

47
98%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
2%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group