Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2323
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Były wójt Janowic szefem karkonoskich wodociągów

Środa, 2 lutego 2011, 13:37
Aktualizacja: Czwartek, 3 lutego 2011, 8:03
Autor: Accipiter
REGION JELENIOGÓRSKI: Były wójt Janowic szefem karkonoskich wodociągów
Jerzy Grygorcewicz na konwencji wyborczej SLD. Jelenia Góra, listopad 2010.
Fot. TEJO
Jerzy Grygorcewicz, do niedawna wójt gminy Janowice Wielkie, objął stanowisko prezesa Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji. Zastąpił tym samym Stanisława Dziedzica, który pełnił tę funkcję do końca ubiegłego roku.

O fotel prezesa KSWiK ubiegał się nawet m.in. Ryszard Brzozowski przewodniczący Rady Nadzorczej firmy. Jednak to Jerzy Grygorcewicz został wybrany przez członków Rady Nadzorczej KSWiK spośród dziesięciu kandydatów. I od wczoraj (1 lutego) pełni funkcję prezesa KSWiK. Stoi przed nim nie lada zadanie. Firma spodziewa się od niego poprawy sytuacji finansowej. Ma mu w tym pomóc przygotowany przez firmę zewnętrzną program naprawczy.

Jerzy Grygorcewicz, który był wójtem, a wcześniej naczelnikiem Janowic Wielkich (1982-2010), startował w ostatnich wyborach na wójta gminy, lecz w finale wygrał Kamil Kowalski.

Wcześniej, od stycznia do końca ubiegłego roku, prezesem KSWiK był Stanisław Dziedzic, były szef jeleniogórskiego „Wodnik”-a, radny Jeleniej Góry i pracownik w oddziale KSWiK w Szklarskiej Porębie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group