Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 6639
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Były wójt Janowic szefem karkonoskich wodociągów

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Środa, 2 lutego 2011, 13:37
Aktualizacja: Czwartek, 3 lutego 2011, 8:03
Autor: Accipiter
Jerzy Grygorcewicz na konwencji wyborczej SLD. Jelenia Góra, listopad 2010.
Fot. TEJO
Jerzy Grygorcewicz, do niedawna wójt gminy Janowice Wielkie, objął stanowisko prezesa Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji. Zastąpił tym samym Stanisława Dziedzica, który pełnił tę funkcję do końca ubiegłego roku.

O fotel prezesa KSWiK ubiegał się nawet m.in. Ryszard Brzozowski przewodniczący Rady Nadzorczej firmy. Jednak to Jerzy Grygorcewicz został wybrany przez członków Rady Nadzorczej KSWiK spośród dziesięciu kandydatów. I od wczoraj (1 lutego) pełni funkcję prezesa KSWiK. Stoi przed nim nie lada zadanie. Firma spodziewa się od niego poprawy sytuacji finansowej. Ma mu w tym pomóc przygotowany przez firmę zewnętrzną program naprawczy.

Jerzy Grygorcewicz, który był wójtem, a wcześniej naczelnikiem Janowic Wielkich (1982-2010), startował w ostatnich wyborach na wójta gminy, lecz w finale wygrał Kamil Kowalski.

Wcześniej, od stycznia do końca ubiegłego roku, prezesem KSWiK był Stanisław Dziedzic, były szef jeleniogórskiego „Wodnik”-a, radny Jeleniej Góry i pracownik w oddziale KSWiK w Szklarskiej Porębie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group