Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 7728
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Burmistrz pod nadzorem

Czwartek, 5 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 20:42
Autor: Radio Wrocław 97,6 FM
Kamiennogórski burmistrz Artur Z. poddał się dozorowi policyjnemu i stawia się raz w tygodniu w komendzie policji. Dzień i godzinę inaczej niż inni podejrzani wybiera sobie sam.

Jak mówi nadkomisarz Dariusz Waluch, samorządowiec w ten sposób wypełnia postanowienie prokuratury, która nie wyznaczyła mu dnia i godziny, kiedy ma się stawiać. Może to robić nawet w nocy.

Burmistrz Kamiennej Góry Artur Z. ma dozór w związku z zarzutami o niegospodarność. Prokuratura uważa, że dopuścił się tego czynu jeszcze jako członek zarządu województwa sprzedając znacznie poniżej wartości szpital Centrum Pulmonologii Dziecięcej w Karpaczu.

Kupiła go spółka pracownicza. Nieruchomości wycenione na prawie 12 milionów złotych zostały sprzedane za nieco ponad 2 miliony.

Nie są to jedyne kłopoty z prawem burmistrza Kamiennej Góry. W poniedziałek 9 stycznia odbędzie się kolejna rozprawa w jego procesie o jazdę po pijanemu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
383
Nie, to tylko 300 metrów
9%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
69%
Do sklepu idę na piechotę
22%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group