Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 8946
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Brutalne morderstwo przy popijawie

Sobota, 21 listopada 2009, 9:17
Aktualizacja: Wtorek, 28 grudnia 2010, 8:17
Autor: KAM
REGION: Brutalne morderstwo przy popijawie
Fot. KAM
Tragicznie zakończyło się dla 34–letniego mieszkańca Lwówka wspólne picie alkoholu z 20 lat starszym kompanem i jeszcze jednym mężczyzną, którzy zabili współbiesiadnika. Zwłoki zostały poćwiartowane siekierą i maczetą oraz wrzucone do studzienki kanalizacyjnej.

Do tragedii doszło dziś nad ranem w jednym z mieszkań przy ulicy Jana Pawła II w Lwówku. Policjanci zatrzymali sprawców morderstwa, którzy zwłoki swojej ofiary rozebrali do naga, poćwiartowali i wrzucili do studzienki kanalizacyjnej.

O zajściu policjantów zawiadomiła sąsiadka, która widziała z okna, jak sprawcy wlekli ciało Macieja L. Dowiedzieliśmy się od sąsiadów, że Maciej L. podczas libacji alkoholowej zalecał się do jednej z kobiet i to mogło być impulsem do popełnienia zbrodni.

Prokuratura Rejonowa w Lwówku Śląskim cały czas zbiera dowody, zabezpiecza ślady i przesłuchuje świadków. Sprawcy morderstwa przesłuchani będą dopiero jutro, ponieważ są jeszcze nietrzeźwi. Jak wiadomo zatrzymana została także kobieta, która najprawdopodobniej pomagała w całym procederze.

- Jutro przesłuchamy sprawców zabójstwa i wystąpimy z wnioskiem o tymczasowy areszt. Wiemy już, że do zabójstwa użyto siekiery i maczety – mówi Wojciech Moneta, prokurator rejonowy w Lwówku.

Znamy już niektóre okoliczności zbrodni. Mordercy po zabiciu Macieja L. przenieśli go z pokoju do łazienki, a ciało włożyli do wanny. Poczekali cierpliwie, aż denat straci całą krew, poćwiartowali go i dokładnie umyli zwłoki po to, aby nie było żadnych śladów. Oprawcy następnie zawinęli ciało w koc i przenieśli do pobliskiej studzienki kanalizacyjnej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group