Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 4032
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Brązowy duet jeleniogórskich badmintonistów

Środa, 13 kwietnia 2016, 12:38
Aktualizacja: 12:43
Autor: MDvR
Warszawa: Brązowy duet jeleniogórskich badmintonistów
Fot. archiwum
Gdy grupa juniorów i młodzików walczyła w Grand Prix Polski w Suchedniowie, dwójka innych zawodników Chojnika Jelenia Góra – Kacper Górniak i Piotr Heinke udała się na ogólnopolski turniej badmintona do stolicy kraju. Młodzi jeleniogórscy badmintoniści walczyli o cenne punkty potrzebne do uzyskania klasyfikacji do Mistrzostw Polski Młodzików.

Bardzo udany okazał się występ w grze podwójnej, gdzie Kacper z Piotrkiem zdobyli brąz. - Niewiele zabrakło, by chłopcy zakończyli turniej z jeszcze lepszym wynikiem. W półfinale po wyrównanym i zaciętym trzysetowym pojedynku ulegliśmy w turniejowej jedynce, późniejszym zwycięzcom zawodów - skomentował trener Adam Cimosz.

Szkoda, że troszkę szczęścia zabrakło w losowaniu w grze pojedynczej, bo Kacper trafił na turniejową dwójkę, a Piotrek na zawodnika z nr 1. Pomimo takiego losowania nasi młodzi badmintoniści pokazali się z jak najlepszej strony, a mecze z wyżej rozstawionymi zawodnikami zdaniem wielu obserwatorów należały do jednych z najładniejszych.

- Serdecznie gratuluje Kacprowi i Piotrkowi udanego turnieju. Przed nimi jeszcze dwa ważne turnieje, na których mam nadzieję uzyskają kwalifikację do Mistrzostw Polski - dodał trener jeleniogórskich badmintonistów

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group