Niedziela, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 6238
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Brawo, śpiewające aniołki z Cieplic!

Wiadomości: ŚWIDNICA
Poniedziałek, 25 stycznia 2010, 8:13
Aktualizacja: 11:55
Autor: świdniczka.com
Fot. świdniczka.com
Znamy już laureatów XI Dolnośląskiego Kolędowania w Świdnicy chórów ze szkół muzycznych I stopnia. Złote Anioły poleciały do Cieplic i Bystrzycy Kłodzkiej. Gratulujemy!

Koncert finałowy w katedrze w Świdnicy otworzył dyrektor świdnickiej PSM, Kazimierz Kościukiewicz, witając zgromadzonych gości, m. in. patronów honorowych imprezy, biskupa Ignacego Deca i prezydenta Wojciecha Murdzka oraz Zygmunta Komuszynę, patrona z ramienia ministerstwa. Przewodnicząca jury, prof. Halina Bobrowicz, prorektor Akademii Muzycznej we Wrocławiu, wręczyła dyplomy i nagrody.

Miło nam poinformować, że jedno z pierwszych miejsc przyznano Chórowi PSM I stopnia im. Janiny Garści w Jeleniej Górze Cieplicach „Cieplickie Trele” pod dyrekcją Moniki Frąckiewicz-Motyki. Chór otrzymał również nagrodę prezydenta Murdzka i nagrodę prezesa Świdnickiego Towarzystwa Muzycznego, Krzysztofa Lewandowskiego).

Obok na najwyższym podium stanął zespół z Bystrzycy: Bystrzycki Chór Dziecięcy PSM I st. im. Karola Szymanowskiego w Bystrzycy Kłodzkiej, pod dyr. Renaty Fiałkowskiej-Dumy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~andi2007 25-01-2010 10:08
Pani Monika Frąckiewicz - a nie Frąckowiak. A reszta to tylko BRAWA !!!!!!! Wrocław pobity!!!!!!!-----BRAWA!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group