Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8406
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Brawa dla dyplomantów z muzycznej

Piątek, 19 czerwca 2009, 8:06
Aktualizacja: 8:07
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Brawa dla dyplomantów z muzycznej
Fot. Ania
Absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Moniuszki w Jeleniej Górze wystąpili wczoraj w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Wręczono im dyplomy ukończenia placówki i dostali rzęsiste oklaski od nauczycieli, znajomych i rodziców.

– Ukończenie szkoły muzycznej wymaga wielu poświęceń zarówno ze strony rodziców i uczniów. Młodzi ludzie muszą pogodzić dwie szkoły i podołać związanym z tym obowiązkom. Dlatego też należą się im gratulacje – mówiła podczas uroczystości Urszula Borkowska, dyrektor PSM I i II st. im S. Moniuszki w Jeleniej Górze.

Ukończenie pierwszego stopnia szkoły muzycznej to zarazem pierwszy krok do przyszłej kariery młodych muzyków. To właśnie na tym etapie nauki adepci sztuki zdobywają podstawy, które mają im pomóc w dalszym kształceniu.

Z pewnością nie wszyscy absolwenci wybiorą muzyczną drogę rozwoju w szkole drugiego stopnia, ale każdy z nich będzie mógł śmiało wypowiadać się na temat swoich gustów muzycznych. Najprawdopodobniej w przyszłości przekażą miłość do muzykowania swoim dzieciom.

Na zakończenie koncertu absolwenci otrzymali maskotki, które w dorosłym życiu, mają im przypomnieć o latach dzieciństwa spędzonych w PSM.. Gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group