Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 6005
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Brawa dla dyplomantów z muzycznej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 19 czerwca 2009, 8:06
Aktualizacja: 8:07
Autor: Ania
Fot. Ania
Absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Moniuszki w Jeleniej Górze wystąpili wczoraj w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Wręczono im dyplomy ukończenia placówki i dostali rzęsiste oklaski od nauczycieli, znajomych i rodziców.

– Ukończenie szkoły muzycznej wymaga wielu poświęceń zarówno ze strony rodziców i uczniów. Młodzi ludzie muszą pogodzić dwie szkoły i podołać związanym z tym obowiązkom. Dlatego też należą się im gratulacje – mówiła podczas uroczystości Urszula Borkowska, dyrektor PSM I i II st. im S. Moniuszki w Jeleniej Górze.

Ukończenie pierwszego stopnia szkoły muzycznej to zarazem pierwszy krok do przyszłej kariery młodych muzyków. To właśnie na tym etapie nauki adepci sztuki zdobywają podstawy, które mają im pomóc w dalszym kształceniu.

Z pewnością nie wszyscy absolwenci wybiorą muzyczną drogę rozwoju w szkole drugiego stopnia, ale każdy z nich będzie mógł śmiało wypowiadać się na temat swoich gustów muzycznych. Najprawdopodobniej w przyszłości przekażą miłość do muzykowania swoim dzieciom.

Na zakończenie koncertu absolwenci otrzymali maskotki, które w dorosłym życiu, mają im przypomnieć o latach dzieciństwa spędzonych w PSM.. Gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group